Serena Williams'ın özel tasarım Alexander McQueen gelinliği

Serena Williams’ın özel tasarım Alexander McQueen gelinliği

Serena Williams'ın özel tasarım Alexander McQueen gelinliği

Tenis kortlarının yıldızı Serena Williams ile Reddit'in kurucu ortaklarından Alexis Ohanian, önceki gün görkemli bir törenle evlendi.

 


Güzel ve Çirkin temalı düğüne spor, teknoloji ve sanat dünyasının ünlüleri katıldı. Williams ile Ohanian, bu en mutlu günlerinde Vogue dergisinin objektifleri karşısına geçti.


Çiftin minik kızları Alexis de bembeyaz kıyafetiyle büyükannesinin kucağında anne ve babasının evlilik törenini izledi.


SERENA WILLIAMS'IN GELİNLİĞİNİN MARKASI

Serena Williams'ın gelinliği özel tasarım Alexander McQueen imzası taşıyor. Gelinlik markanın tasarımcısı Sarah Burton tarafından Serena Williams için özel tasarlanıp, dikildi.

 


"Sarah ile tanışmak için Londra'ya uçtum.Normal de asla tercih edeceğim bir model değil ama Sarah tasarımı gösterince prenses sillüetindeki elbise fikrine bayıldım" diye açıklama yapan Serena Williams gelinliğine ilk görüşte aşık olduğunu da sözlerine ekledi. 


NEDİMELERİN ELBİSESİ...

Serena Williams'ın düğününe katılan nedimeleri ise aynı tasarımcının elbisesi giydi. Nedimelerin saten elbiseleri Galia Lahav imzası taşıyor. 


NİKAHTAN SONRA BAŞKA BİR ELBİSE GİYDİ

Serena Williams nikahtan hemen sonra başka bir elbise giydi. 


Düğüne katılan dünyaca ünlü moda tasarımcısı Donatella Versace ise Serena Williams'ın nikah kıyıldıktan sonraki parti elbisesini yaptı. 


1500 SAAT MESAİ HARCANDI

Vogue dergisine yaptığı açıklamada Versace, "Elbisenin en ince ayrıntısına kadar tüm ekip toplam bin 500 saat mesai harcadı" dedi.


DAVETLİLER ARASINDA ŞIKLIK YARIŞI

Güzel ve Çirkin temalı düğün töreninde, konuklar kelimenin tam anlamıyla büyük bir şıklık yarışı sergiledi. 

 


İki ay önce Alexis Olympia Ohanian adında bir kız çocuğu sahibi olan çifti, bu mutlu günlerinde aralarında Kim Kardashian, Kanye West, Eva Longoria ve kocası Jose Baston, Beyonce ve Jay Z'in de bulunduğu ünlüler yalnız bırakmadı.


Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2017, 22:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER