Koca Koca Yalanlar 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? | Koca Koca Yalanlar 5. son bölümde neler oldu?

Koca Koca Yalanlar 5. yeni bölüm fragmanı izle | Koca Koca Yalanlar 4. son bölümde neler oldu?

Koca Koca Yalanlar 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? | Koca Koca Yalanlar 5. son bölümde neler oldu?

Koca Koca Yalanlar 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? | Koca Koca Yalanlar 5. son bölümde neler oldu? Koca Koca Yalanlar dizisi 6. yeni bölüm fragmanı büyük merakla bekleniyordu. 5. son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde Ahmet'ten boşanmakta kararlı olan Müjgan'ın yaptığı planlar ve bu planın çerçevesinde sürpriz gelişmeler yaşanmıştı. Koca Koca Yalanlar 5. son bölümü ve 6. yeni bölüm fragmanını aşağıda yer alan linklerden ve fragman videosunu izleyebilirsiniz. İşte detaylar...

KOCA KOCA YALANLAR 5. SON BÖLÜM FRAGMANI 

KOCA KOCA YALANLAR 5. SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KOCA KOCA YALANLAR 6. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Koca Koca Yalanlar 6. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlandığı takdirde son haberleriyle birlikte burada takip edebilirsiniz.

KOCA KOCA YALANLAR 5. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ahmet'ten boşanmakta kararlı olan Müjgan bambaşka bir plan yaparak ondan sonsuza dek kurtulmaya çalışıyor ancak beklenmedik gelişmeler yaşanıyor! Ahmet'in ihanetinden sonra ondan boşanmak isteyen Müjgan'ın öfkesi dinmek bilmiyor. Müjgan'ın bu değişimi karşısında tereddüte düşen Ahmet ise zor durumda kalıyor! Peki Müjgan aklındaki planı uygulayabilecek mi? Sude ile Ahmet'in sarmaş dolaş fotoğraflarını gören Müjgan, Ahmet'in Sude ile ilişkisini bitirmediğini görerek boşanmaya karar veriyor. Ahmet fotoğraflardan habersizdir ve Müjgan'ı baş başa kalacakları bir restorana götürür. Ancak orada Müjgan'ın, Ahmet için bir sürprizi vardır. Peki bu sürpriz ne?
Diğer yandan, Nilgün evliliklerinin 20. yılında Şahin'le ilişkilerini yenilemeye çalışırken, Osman ise, Sinan'la ilişkisi hakkında kendisinden akıl almaya çalışan Canan'a olan duygularını bir türlü ifade edememektedir.

KOCA KOCA YALANLAR GENEL KONUSU

Müjgan üç çocuk annesidir ve kocası Ahmet ile birlikte sakin ve düzenli bir hayat yaşamaktadır. Eşi Ahmet mali müşavir olarak çalışmakta ve sabah sekiz, akşam beş çalışan iyi bir aile babasıdır. Ancak 17 yıl aynı yastığa baş koyan Müjgan ile Ahmet'in evliliği, Ahmet'in genç ve güzel bir kız olan Sude ile karşılaşmasıyla çatırdamaya başlar. 

koca koca yalanlar dizisi, koca koca yalanlar, koca koca koca yalanlar yeni bölüm fragmanı, koca koca yalanlar fragman, koca koca yalanlar 6. yeni bölüm fragmanı,

Başlangıçta kocasının kendisini aldattığına ihtimal vermeyen Müjgan, kocasının her geçen gün değiştiğini görmeye başlar. Sude genç, güzel ve hırslıdır. Müjgan, yakın arkadaşları Nilgün ve Canan'ın desteğini alarak çetin bir mücadeleye girer. Üç kadın aşk, sadakat ve evlilikleri üzerinden hayatlarını sorgularken, o güne kadar farkına varmadıkları bütün gerçeklerle yüzleşmeye başlamışlardır.

KOCA KOCA YALANLAR OYUNCULARI

Oyuncular: Hakan Yılmaz (Ahmet), Evrim Alasya (Müjgan), Selen Uçer (Nilgün), Pelin Öztekin (Canan), Ferdi Sancar (Şahin), Rüzgar Aksoy (Osman), Tuğçe Karabacak (Sude), Sertan Erkaçan (Alp), Sacide Taşener (Hatice), Selen Domaç (Refika), Doğa Zeynep Doğuşlu (Ilgaz), Tolga Ortancıl (Fırat), Elif Dilara Güneş (Pınar), Bartu Mutlu (Umut), Berke Mutlu (Aliş), Müge Bayramoğlu (Ayşe), Beril Özcan (Rüya), Deniz Kılıç (Orhan), Furkan Bay (Emin)

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2018, 16:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER