Aralık 2018

Evos Angels Aralık 2018 sayısı yeni yıla 8 hit röportajla giriyor. Türkiye’nin en çok okunan 1500 sitesi arasına giren Evos Angels ailesinin konuklar

Aralık 2018

Evos Angels Aralık 2018 sayısı yeni yıla 8 hit röportajla giriyor. Türkiye’nin en çok okunan 1500 sitesi arasına giren Evos Angels ailesinin konukları kim mi?

Onu tanımayanınız yoktur. Yakışıklılığı, mütevaziliği ve eşsiz yetenekleriyle herkesin sevgilisi olan kapak yıldızımız olan Jess Molho ile bugüne kadar hiç görülmemiş bir çekim gerçekleştirdik. Jess Molho’yu tanıyamayacaksınız.

O Ses Çocuklar ile tanıdığınız ve MÜSLÜM filmiyle yürekleri fetheden çok genç bir konuğumuz var. Ayın genç yeteneği bölümümüzde Şahin Kendirci ile ilk röportajını gerçekleştirdik.

Ayın kadın ses sanatçısı bölümünde güzelliği ve eşsiz sesiyle Pınar Soykan konuğumuz oldu. Yeni albümü öncesi bakın neler anlattı.

Greek müziğe can veren, muhteşem sesi ve yorumuyla herkesin gönlünü fetheden Cefi ile bugüne kadarki tüm yol hikayesinden konuştuk. Kaçırılmayacak tüyoları var.

Ayın müzisyeni bölümümüzde çok başarılı bir ses sizlerle… Zeynep İlkgün ile çok özel konuları konuştuk.

Özel röportaj bölümümüzde Eli Türkoğlu ile Bu Benim Öyküm adlı şarkısıyla gelen başarı hikayesini dinledik.

Ayın iş adamı bölümümüzde Grandmoda Shoes yönetim kurulu başkanı Osman Bayer konuğumuz oldu. Başarı dolu bir hayatın tüm detayları içerikte…

Ayın başarı öyküsü bölümümüzde genç yaşına rağmen büyük işlere imza atan BHS Group yönetim kurulu başkanı Atakan Taşur sizlerle. Bilişim adına yaptıklarını bir dinlemenizi öneririz.

Yazarımız Berkin Tuncar, Berkin’in Gözünden bölümünde yeni yıla özel “Kum Zambağı” adlı çekimiyle sizlerle… Bayılacağınız bir fotoğraf çekimini kaçırmayın deriz.

Güzellik uzmanı yazarımız Songül Güney Erzurumlu kış aylarında cildimizi korumak için ne yapmalıyız adlı makalesiyle sizlerle…

Yeni yazarlarımızdan Pınar Başakıncı “Thailand” özel gezisini en ince detaylarına kadar kaleme aldı. Gidemeyenler üzülmesin. Gezgin yazarımızın içeriğiyle gitmiş kadar olacaksınız.

Milli sporcu yazarımız Enes Ünal ile yeni yıla az zaman kala 5 günlük bir detoxla hızlı ve sağlıklı kilo verme programını yazdı. Bedelini ödemeye hazır mısınız? Yazısıyla muhteşem programı sizlerle…

 

ARALIK 2018 SAYIMIZI OKUMAK İÇİN EVOSLAYIN!

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2018, 16:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER