Eylül 2017

Okunma rekoru kıracak bir sayıyla karşınızdayız!!! Evos Angels Eylül 2017 sayısı sizleri bekliyor! Bir saniye bile gözünüzü alamayacaksınız! O

Eylül 2017

Okunma rekoru kıracak bir sayıyla karşınızdayız!!! Evos Angels Eylül 2017 sayısı sizleri bekliyor! Bir saniye bile gözünüzü alamayacaksınız!

Onu tanımayanınız yoktur sanırım. Türkiye'nin yetiştirmiş olduğu en iyi seslerden birisidir o. Yepyeni tarzı ve stiliyle Larayı hiç böyle görmemiştiniz. Mükemmel bir röportaj sizleri bekliyor...

Sıkı Durun! O isimle ilk röportaj tabii ki de Evos Angels ailesinden... O Türkiye'nin son zamanlardaki en önemli fenomenlerinin başında geliyor. Farklı tarzıyla ve paylaşımlarıyla Çağla Kenanoğlu sizlerle. Onu yakından tanımaya ne dersiniz?

Türkiye'de yat kiralama denilince ilk firma olarak isme gelen, onlarca teknesiyle yerli ve yabancı misafirlerini yıllardır en iyi şekilde ağırlayan Den Den Yatçılık'ın Sahibi Tamer Köseoğlu ile çok özel bir röportaj gerçekleştirdik.

Sosyal medyada lens denilince akla gelen ilk firma olan, bir çok fenomenin vazgeçilmezi Arma Optik'in sahibi Hikmet Doruk ile başarısını konuştuk.

Türkiye'nin son zamanlarda en başarılı saç estetik firmalarının başında gelen Estepol Hair'in kurucularından Emine Yalçın Karabaş ile kariyerini konuştuk.

Yazarımız Songül Güney Erzurumlu bu ay Yaz lekelerinden nasıl kurtulacağınızı anlattı.

DERGİYİ OKUMAK İÇİN EVOSLAYIN!

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2017, 23:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER