Global Quality Summit (GQS), 24 Ekim’de  İstanbul’da Gerçekleşiyor.

Lobin International tarafından gerçekleştirilen Global Quality Summit, Dünyanın karşı karşıya bulunduğu meseleleri tanıma ve  çözüm önerileri sunmak  için 24 Ekim’de İstanbul’da toplanıyor.

Global Quality Summit (GQS), 24 Ekim’de  İstanbul’da Gerçekleşiyor.

Bütün dünyada kaliteye yönelik çalışmaların değerlendirileceği GQS ,nitelikli ürün ve hizmetlerin insan yaşamına kazandırılması için akademisyenler ve iş dünyasının bilgi birikimlerini bu toplantıda gündeme getirecekler.

Lobin International Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Ustaoğlu “Türkiye , tüm dünya ülkeleri için ekonomide önemli oyunculardan biridir. Ülkemizin dünyadaki lider ülkeler arasındaki yerini alması kuşkusuz ki en büyük hedefimizdir. GQS, her yıl dünyanın çeşitli ülkelerinde iş dünyamızın değerli temsilcilerini, başarılarını kanıtlamış, uluslararası pazarlarda yer alan markaların yöneticileriyle bir araya getirmektedir. Bu yılda İstanbul’da İngiltere başta olmak üzere AB ülkerinin iş dünyası temsilcilerini GQS kapsamında 24 Ekim’de bir araya getiriyor. 24  Ekim’de İstanbul’da gerçekleşecek olan etkinlikte devlet ve özel sektör temsilcileri, akademisyenler, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve bürokrasinin önde gelen isimleri yapacakları konuşmalarla imalat ve hizmet sektörünün geleceğine, Türkiye ve Avrupa ilişkilerinin ticari ve stratejik iş birliğinin önemine yönelik mesajlar verilecektir.” dedi.

Lobin International koordinatörü Fehim Ustaoğlu ” hızla artan maliyet  karşısında, uluslararası pazarlarda rekabet yapısı da değişmektedir. Türkiye’nin stratejik ve coğrafi yapısı, yatırımcılara sağlamış olduğu imkanlarla, Dünya’daki pazar payının yükseltilmesine önemli fırsatlar sunmaktadır. Global Quality Summit’te, Uluslararası pazarlarda karşılaşılan sorunlar ve çözümleri gündeme getirilecektir.” dedi.

1988 yılında Türkiye'nin ilk Tüketici Dergisi ile tüketicinin bilinçlenmesi, tüketici haklarının yaygınlaştırılması ve kalitenin yükseltilmesi için çalışmalar yapmaya başlayan "Lob'in ekibi Fahri Ustaoğlu başkanlığında Fehim Ustaoğlu koordinasyonunda 35 yıldır faaliyetlerini yurtiçinde ve yurtdışında sürdürmekte.

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2022, 18:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER