Sony'den IFA 2018'e özel ürünler!

Sony'den IFA 2018'e özel ürünler!

Sony'den IFA 2018'e özel ürünler!

Sony Corporation, Almanya'nın başkenti Berlin'de başlayan IFA tüketici elektroniği fuarında, en gelişmiş teknolojiye sahip en son ürün yelpazesini ziyaretçilerin beğenisine sunuyor.

Ücretsiz hosting: Bir aylık ücretsiz hosting fırsatını yakalayın!

IFA'nın resmi açılışından önce 30 Ağustos Perşembe günü düzenlenen Sony basın toplantısında, Sony Corporation Başkan ve CEO'su Kenichiro Yoshida

Vitrine Çıkarılan Ana Ürünler

2018083120465158185.jpgVitrine Çıkarılan Ana Ürünler

WH-1000XM3 gürültü engelleme özellikli kablosuz kulaklık

Sony, 1000X serisi gürültü engelleme özellikli kablosuz kulaklık ailesinin en yeni üyesi WH-1000XM3'ü görücüye çıkarttı. Bu yeni model, yaklaşık dört kat daha iyi performans sunmak için, yeni geliştirilen HD Gürültü Engelleme İşlemcisi QN1 ile sektör lideri Gürültü Engelleme teknolojisinde önemli iyileştirmeleri içeriyor. Yeni geliştirilen parça sadece uçaklardan gelen düşük frekans aralıklı sesleri değil, aynı zamanda sokak gürültüsü ve insan sesleri gibi orta ila yüksek frekans aralıklı gürültüleri de engelleyebiliyor. HD Gürültü Engelleme İşlemcisi QN1 için yüksek kaliteli bir iç kulaklık amplifikatörünün dahil edilmesi sayesinde, nefes kesici ölçüde yüksek ses kalitesi elde ediliyor. Müşteriler, her zaman, her yerde kendilerini rahat şekilde şarkıları ile sarmalayabiliyorlar.

Sony, yine kablosuz kulaklık kategorisinde tam anlamıyla kablosuz spor kulaklık WF-SP900'ü de tanıttı. Su geçirmez ve toza dayanıklı  WF-SP900, sahip olduğu iç bellek ile müşterilerin denizde yüzerken dahi Bluetooth bağlantısı ile akıllı telefonlarından veya herhangi bir cihaz olmaksızın şarkı çalmasına imkan veriyor.

Sony'nin Signature Serisi, Sony'nin seste mükemmeliyeti yakalamak için geliştirdiği en yüksek teknolojilerin ulaştığı doruğu temsil ediyor. Ses ürünleri yelpazesi, şarkılara tam da sanatçının arzuladığı şekilde hayat veriyor. Bu kategoride, Sony DMP-Z1 dijital müzik çalar ve IER-Z1R kulak içi stereo kulaklığı piyasaya sürüyor. DMP-Z1, en üst düzeyde ses sunmak üzere, yüksek çıkışlı bir analog amplifikatör ve eşsiz bir bağımsız güç sisteminden yararlanıyor. IER-Z1R, eşi görülmemiş düzeyde sarmalayıcılık için 100 kHz'e kadar frekans tepkisi ile çalma imkanı sunuyor.

Sony, aynı zamanda bu sonbahardan itibaren sanatçıların canlı performans sırasında aradığı ses kalitesi ve ses izolasyonunu sağlayan ve kulağa sağlam şekilde oturan IER-M9 ve IER-M7 kulak içi monitör kulaklıklar ilk olarak ABD ve Asya'da piyasaya sürecek.

4K OLED BRAVIA AF9 Serisi

Televizyon kategorisinde, Sony, içerik yaratıcılarının arzusunu tam da başlangıçta öngördükleri şekilde aktarmayı amaçlayan BRAVIA MASTER Serisinin eylül ayından itibaren Avrupa'da piyasaya sürüleceğini duyurdu.

AF9 4K OLED TV serisi ve ZF9 4K LCD TV serisi, mevcut üst düzey modellerin gerçek zamanlı işleme yeteneklerinin neredeyse iki katını sunan Görüntü İşlemcisi X1 Ultimate ile donatıldı. Bu, OLED ve LCD ekranların en iyi özelliklerini ortaya çıkarıyor.

AF9 serisi, görüntüleri derin siyahlar ve yüksek parlaklık ile aslına sadık şekilde yeniden üreten Pixel Contrast Booster özelliğine sahip Özel ve gelişmiş ses teknolojisi Acoustic Surface Audio+, ekranın merkezine yerleştirilen bir aktüatörün yanı sıra sesi tam ekranın merkezinden duyulabilir hale getiren TV Center Speaker Mode ile yeni bir sarmalama deneyimini hayata geçiriyor.

Mekanda, Sony aynı zamanda müzik çalabilecek, haber veya diğer bilgileri sağlayabilecek ve oda ışıkları gibi IoT cihazlarını kontrol edebilecek sesli asistan uyumlu AV cihazları ailesini kullanarak bir gösteri de gerçekleştirecek.

Gösteride, WH-1000XM3 gürültü engelleyici özellikli kablosuz kulaklıklar, eller serbest sesli aramayı mümkün kılan bir dahili mikrofonlu BRAVIA, dahili Google Assistant özellikli EXTRA BASS serisi SRS-XB501G akıllı hoparlör, Amazon Alexa kontrol uyumluluğuna sahip HT-ZF9 ses barı ve daha birçok ürün tanıtılacak. Sony'nin hiç olmadığı kadar kullanışlı ve çeşitli sesli asistan uyumlu cihaz yelpazesi, birbirinden farklı birçok iç ve dış senaryoda sergilenecek.

Dijital Görüntüleme

DSC-HX99 ve DSC-HX95, Cyber-shot serisinin ekim ayından itibaren Avrupa'da piyasaya sürülecek en yeni iki modeli oluyor. Her biri, dünyanın en küçük ultra kompakt gövdesinin yanı sıra bir ZEISS Vario-Sonnar T* 24-720mm yüksek büyütmeli zum lens ile birlikte sunuluyor. Geniş açıdan süper telefotoya kadar her şeyi tek bir paket altında sunan bu fotoğraf makineleri, ister seyahat sırasında olun isterse günlük yaşamda stressiz fotoğrafçılık için mükemmel taşınabilir yol arkadaşları.

Yüksek çözünürlüklü 4K video görüntülerinin iç kaydına ek olarak, en son görüntü işleme sistemi, saniyede 10 kareye kadar yüksek hızlı kesintisiz çekim  ve yüksek doğruluktaki Hızlı Akıllı AF'yi de mümkün kılıyor. Diğer yeni özellikler arasında, Göz AF teknolojisi, RAW format çıktı, dokunmatik netleme/dokunmatik deklanşörün yanı sıra, Bluetooth üzerinden lokasyon bilgisi bağlantısının desteklenmesi de bulunuyor.

Tohum Hızlandırma Programı (SAP)

2018083120470634785.jpgTohum Hızlandırma Programı (SAP)

FES Watch U, Sony'nin genç ve yenilikçi projeler yaratarak bunların iş operasyonlarını destekleyen Tohum Hızlandırma Programı'ndan çıktı. Bu, Eylül ayının ortasından itibaren Almanya, Birleşik Krallık, Fransa, İtalya ve İspanya'da satın alınabilecek. FES Watch U, saat yüzünde ve kayışında e-kağıt kullanılan bir moda saati. Kullanıcılar, tek bir butona basarak en sevdikleri tasarımlar arasında gidip gelebiliyorlar. Teknoloji ile modanın bileşiminden ortaya çıkan yeni olasılıkları vitrine çıkarmak için, Sony aynı zamanda tasarımı değiştirilebilen bir dış tabana ve N logoya sahip konsept ayakkabılar (prototip) da sergileyecek. Bunlar, New Balance'tan 247v2 ayakkabılar kullanılarak geliştirildi.

Mekanda, otonom eğlence robotu aibo da Avrupa'da ilk defa sergileniyor. Ocak 2018'de Japonya'da piyasaya sürülmesinden bu yana, üretim ve sevkiyatı yapılan aibo ünitelerinin sayısı 2 milyonu aşarken ürünün Birleşik Devletler'deki lansmanının eylül ayında yapılması planlanıyor. Yapay Zeka (AI) ve Robotbilim alanında, çok sayıda proje düzenli ilerleme gösterirken Sony, görüntüleme ve ses teknolojileri, sensörler ve mekatronik alanında mümkün olanın sınırlarını AI, robotbilim, mobil iletişim ve daha fazlasıyla genişleten yeni fikirler sunmaya devam edecek.

Önceki HaberTwitter Yeni İşlevini Test Ediyor  
Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2018, 13:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER