Birlikte kaçan kardeşiyle karısına kurşun yağdırdı! O anların görüntüsü ortaya çıktı - Haberler

Tokat'ta hafta sonu şehirlerarası otobüs terminalinde Müslüm B.

Birlikte kaçan kardeşiyle karısına kurşun yağdırdı! O anların görüntüsü ortaya çıktı - Haberler

Tokat'ta hafta sonu şehirlerarası otobüs terminalinde Müslüm B. otobüsten inen 3 çocuk annesi eşi İlfer B. ile kardeşi Sabri B.'ye tabanca ile ateş açtı.

O ANLAR KAMERADA

Güvenli kameralarına yansıyan olayda şahsın ilk olarak otobüsten inen eşinin bacağına sonra ise kardeşine ateş açığı görüldü. Şahsın tabancasından çıkan kurşunun hedefi olan Sabri B.'nin terminalin arka kapısından kaçtığı anlar yer aldı. İlfer B. ise olay yerinden kaçmak isterken eşinin kurşunlarına hedef oldu. Terminalde silah seslerinin duyulması ile birlikte yaşanan panikle birlikte yaşananlar anbean kameralara yansıdı.

Birlikte kaçan kardeşiyle karısına kurşun yağdırmıştı! Korkunç anların görüntüsü ortaya çıktı

KADIN TABURCU OLDU, DİĞERİNİN TEDAVİSİ SÜRÜYOR

Tokat Devlet Hastanesinde tedavi gören kadın taburcu olurken, göğüs bölgesinden yaralanan Sabri B.'nin tedavisinin devam ettiği öğrenildi. Şahsın hayati tehlikeyi atlattığı kaydedildi. Yaşanan olayın ardından yakalanarak gözaltına alınan Müslüm B. ise sevk edildiği adi makamlarca tutuklandı.

"KARDEŞİMLE KAÇTI, NAMUSUM İÇİN VURDUM"

Yakalanan zanlı Asayiş Şube Müdürlüğünde ifadesi alındıktan sonra sağlık kontrolünden geçirilmek üzere hastaneye sevk edilirken basın mensuplarının "Eşinizi neden vurdunuz?" şeklindeki sorusuna "Kardeşimle kaçtı, namusum için vurdum" diye cevap vermişti. İstanbul'da ikamet eden Müslüm B.'nin eşi ile kardeşinin çalışmak için Antalya'dan Tokat'a geleceği bilgisini alarak bir gün önceden kente geldiği kaydedildi.

İhlas Haber Ajansı / Nurhan İçmez - 3. Sayfa

Müslüm, Silah, Tokat, 3. Sayfa, Güncel, Haberler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER