kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Coşkun Sabah: Kızım Kordon’da şort giyebilir, ama Mardin’de giydirmem

Sanatçı Coşkun Sabah, Armağan Çağlayan’ın YouTube’da yayınlanan programına konuk oldu.Kariyerinin ilk yıllarında Bülent Ersoy’un kendisini ‘kıskandığını’ ileri süren Sabah, “Gar Gazinosu’nda çıkıyordu, ‘özel saz’ olarak bazen beni de götürüyordu.

Coşkun Sabah: Kızım Kordon’da şort giyebilir, ama Mardin’de giydirmem

Sanatçı Coşkun Sabah, Armağan Çağlayan’ın YouTube’da yayınlanan programına konuk oldu.

Kariyerinin ilk yıllarında Bülent Ersoy’un kendisini ‘kıskandığını’ ileri süren Sabah, “Gar Gazinosu’nda çıkıyordu, ‘özel saz’ olarak bazen beni de götürüyordu. Saz ekibinde koltuk, kıdeme göre sıralanır. Bir gün geldim, koltuğum başka yerde duruyor. Aldım udumu çıktım. Bu işte bir kumpas var çünkü. ‘Ben artık ud çalmayacağım, kendi şarkılarımı okuyup meşhur olacağım’ dedim. Muzaffer Özpınar bana haber uçurdu ‘Bu olay Bülent Ersoy'un ricasıydı’ diye” ifadesini kullandı.

Bir süre önce “Ben İzmirli değilim, Diyarbakırlıyım. Kızımın bikinili fotoğraf paylaşmasına müsaade etmem” şeklindeki açıklamasıyla gündeme gelen Sabah, “Tutucu bir baba mısınız?” sorusuna şu yanıtı verdi:

“Batı’ya göre modern babayım. Kordon’da gezerken mini şortla dolaştırırım. Ama o mini şortu Mardin’de, Urfa’da giydirmem. Şimdi ben tutucu baba mı oldum? Bulunduğumuz yere bakmak lazım.”

İlginizi ÇekebilirBilirkişi: 'Coşkun Sabah'ın telif hakkı ihlal edilmiş'Bilirkişi: 'Coşkun Sabah'ın telif hakkı ihlal edilmiş'İlginizi ÇekebilirCoşkun Sabah çiftçi olduCoşkun Sabah çiftçi olduİlginizi Çekebilir'İspat edenlere 1 milyon dolar ödemeye hazırım''İspat edenlere 1 milyon dolar ödemeye hazırım'
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER