İnci Taneleri Dizisine Yeni İsimler Katılıyor

Ünlü dizi İnci Taneleri'ne heyecan verici yeni karakterler katılıyor! Oyuncu kadrosuna katılan isimlerle beraber dizinin heyecanı artacak.

İnci Taneleri Dizisine Yeni İsimler Katılıyor

Kanal D’nin iddialı yapımlarından İnci Taneleri’ne yeni bir isim daha dahil olacak. Yılmaz Erdoğan’ın senaryosu olarak tanıtımları yapılan ve yayın hayatına başlayan İnci Taneleri kısa süre içerisinde Türkiye’nin en popüler dizilerinden birisi oldu. Başrollerde Hazar Ergüçlü ve Yılmaz Erdoğan’ın yer aldığı dizi, özellikle Hazar Ergüçlü’nün dans sahneleri ile konuşulmuştu.

Sera Kutlubey Duyurulmuştu

Bir öğretmenin ailesini yeniden bir araya getirme çabasının anlatıldığı dizide hikaye gereği yeni isimler diziye dahil oluyor. Geçtiğimiz günlerde diziye dahil olan isim Sera Kutlubey olmuştu. Nehir karakteri ile izleyicilerin karşısına çıkan Sera Kutlubey, performansıyla da beğenilmişti.

Bora Cengiz Hikayeye Dahil Oluyor


Bora Cengiz Hikayeye Dahil Oluyor

Son gelen bilgilere göre diziye Bora Cengiz de dahil olacak. Çekimlere katılan ve dizide yer almaya başlayan oyuncunun rolü de öğrenildi. Daha önce "Ömer" dizisi ve "Zaferin Rengi" adlı film ile başarılı bir performans sergileyen Bora Cengiz, bundan sonraki süreçte İnci Taneleri dizisi ile ekranlara gelecek. Bora Cengiz’in dizideki rolü ise geçtiğimiz günlerde diziye dahil olan Sera Kutlubey’in nişanlısı olacak.

Yeni karakterlerin dizideki hayatının ne kadar olacağı bilinmediğinden dolayı Sera Kutlubey’in ve Bora Cengiz’in kaç bölüm dizide rol alacağı henüz bilinmiyor.

  • Kaynak: Magazin Haberleri
Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2024, 13:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER