kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Selda Bağcan’dan AKP’li Zengin’e yanıt

Sanatçı Selda Bağcan, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Selda Bağcan’dan AKP’li Zengin’e yanıt

Sanatçı Selda Bağcan, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Uzun süredir ülkede tartışma konusu olan çıplak aramayla ilgili AKP’li Özlem Zengin’in “Onurlu kadın, ahlaklı kadın bir sene beklemez” sözlerine göndermede bulunan Bağcan, “Şarkılarımdan dolayı üç defa hapse girdim. Aynı şarkılar şimdi dünyada meşhur oldu. Ve ben her girişte çıplak arandım. Anlamak istemeyenlere duyurulur!..” ifadelerini kullandı.

ÖZLEM ZENGİN NE DEMİŞTİ?

AKP’li Özlem Zengin, Meclis’te gündeme gelen çıplak arama iddialarına yanıt vermişti. Çıplak arama yapılmadığını ileri süren Zengin, “Bu kurgusal bir harekettir. Bir kadını çıplak arayacaksın, dakikasında bundan rahatsızlığını beyan eder, bir sene beklemez. Onurlu kadın, ahlaklı kadın bir sene beklemez” ifadelerini kullanmıştı.

İlginizi ÇekebilirAylin Nazlıaka, çıplak arama iddialarıyla ilgili SÖZCÜ'ye konuştuAylin Nazlıaka, çıplak arama iddialarıyla ilgili SÖZCÜ'ye konuştuİlginizi Çekebilirİzmir Valiliği'nden 'çıplak arama' açıklamasıİzmir Valiliği'nden 'çıplak arama' açıklamasıİlginizi ÇekebilirBakan Soylu: 'Çıplak arama' iftirasını atmak alçaklık ve namussuzlukturBakan Soylu: 'Çıplak arama' iftirasını atmak alçaklık ve namussuzluktur
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER