Turabi'den Acun Ilıcalı'ya Çağrı

Survivor yarışmacısı Turabi, Acun Ilıcalı'ya sesleniyor! Turabi'den gelen çağrı neyle ilgili? Detaylar haberimizde!

Turabi'den Acun Ilıcalı'ya Çağrı

Survivor All Star'dan sakatlık nedeniyle ayrılmak zorunda kalan Turabi Çamkıran, Survivor ile ilgili mesajlarını sosyal medya üzerinden paylaşmaya devam ediyor. Son açıklamasında hedefinde Acun Ilıcalı vardı. Sakatlığını atlattıktan sonra yeniden Survivor'a katılacağını ve şampiyon olacağını iddia eden Turabi, önündeki engelin Acun Ilıcalı olduğunu belirtti.

"Elenmesine Üzüldüm"Survivor All Star'da Yiğit Poyraz'ın elenmesine de değinen Turabi, Yiğit'in başarılı bir yarışmacı olduğunu ve elenmesine üzüldüğünü dile getirdi. Gelecek sezonlarda Yiğit'in daha iyi performans sergileyeceğine inandığını söyleyen Turabi, kendi dönüşü ve hedefleri hakkında da konuştu.

Acun Ilıcalı Survivor Turabi'yi Engellemiş! Survivor All Star'a geri dönmek istediğini belirten Turabi, Acun Ilıcalı ile görüşemediğini ve kendisini engellediğini iddia etti. "Bir gün geri döndüğümde tüm düellolara katılacak, finale gidecek ve şampiyon olacağım. Ancak bunun gerçekleşebilmesi için Acun Ilıcalı'nın engelini kaldırması gerekiyor." diyen Turabi, Ilıcalı'nın telefonlarına bakmadığını ya da yanlış numara verdiğini düşündüğünü belirtti.

Survivor'daki mevcut durumu da değerlendiren Turabi, Berna, Hakan ve Sercan'ı en tehlikeli yarışmacılar olarak nitelendirdi.

Kaynak: Magazin Haberleri

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2024, 20:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER