Acun Ilıcalı 'Saba Tümer'le' Programına Konuk Oldu

Acun Ilıcalı, Saba Tümer'in programına konuk oldu. Ünlü yapımcı ve sunucu, keyifli bir sohbetle ekrana geldi. İşte Acun Ilıcalı'nın programdaki ilginç açıklamaları ve sürprizleri.

Acun Ilıcalı 'Saba Tümer'le' Programına Konuk Oldu

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, son dönemde popüler olan 'Saba Tümer'le' isimli YouTube programına konuk oldu. Programda ilginç açıklamalarda bulunan Ilıcalı, dikkat çeken sözler sarf etti.

Ilıcalı: "Başarı Hikayeleri Çok Var"

Programda kendisine yöneltilen, "Senin gibi muhabirlikten başlayıp, kanal sahibi olup sonra bir futbol takımının sahibi olan dünyada başka biri var mı?" sorusuna Ilıcalı espriyle cevap verdi. "Başarı hikayeleri çok var; ama bildiğim kadarıyla muhabirlikten başlayıp, kanal sahibi olan yok. Şimdiden söyleyeyim Hull City Premier Lig’e çıkarsa, seni hayatta tanımam. Oradan sonra Prens William ile falan arkadaş olurum" şeklinde konuştu.

Ilıcalı: "Korkuyu Hissetmiyorum, O Heyecanı Yaşamak İstiyorum"

Ilıcalı'ya yöneltilen bir diğer soru ise, "Çok başarı odaklı gidiyorsun. Başarısız olmaktan korkuyor musun?" oldu. Ilıcalı, "Korkum olsa bu risklere girmem. Korkuyu hissetmiyorum, o heyecanı yaşamak istiyorum. Adam, iki apartman arasına ip koyup, yürüyor. Ben de bunu meslekte yapıyorum. Duygu aynı, o heyecanı yaşamak istiyorum. Ben bu tip olayların business versiyonuyum. Ben de business'da adrenalin yaşamaya çok aşırı meyilliyim. Riskleri aldığım için büyüyebildim. Futbol takımını yeni bir başarı hikayesi yazmak için aldım" şeklinde cevap verdi.

Kaynak: Milliyet

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2024, 22:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER