Ayça Varlıer: Amerika Macerası ve Oyunculuk Kariyeri

Ayça Varlıer'in Amerika macerası ve oyunculuk kariyeri hakkında merak ettikleriniz! Türk oyuncunun yükselişi ve Hollywood'daki başarı hikayesi burada.

Ayça Varlıer: Amerika Macerası ve Oyunculuk Kariyeri

Ayça Varlıer Amerika Macerasını Anlatıyor


Ayça Varlıer Amerika Macerasını Anlatıyor

Üç yıldır Amerika'da yaşayan ve 1.5 ay önce Türkiye'ye dönen Ayça Varlıer, Nişantaşı City's'de görüntülendi. Sevgilisi Serhan Aydemir ile döndüğünü belirten oyuncu, "Oyunculuk için eğitimler aldım. Güzel projelerde yer aldım. Hayallerimi ve ideallerimi gerçekleştirdim. Türkiye'ye dönme vakti gelmişti. Şu an buradayım. Ama gidip geleceğim. Temmuz ayında konser ve filmlerim olacak gideceğim ama geleceğim" dedi.

Amerika'da Yaşam Deneyimi


Amerika'da Yaşam Deneyimi

Erkek arkadaşıyla birlikte Amerika'da yaşayan Varlıer, yaşadığı deneyimleri anlatıyor: "New York'a giderken zorluk çekmedim. Serhan hem başarılı iş insanı hem de ünlü DJ... Lise ve üniversiteyi orada okudum. Güzel çevrem var. Çok zorlanmadım."

Müzik ve Oyunculuk Kariyeri


Müzik ve Oyunculuk Kariyeri

Ayça Varlıer, müzik ve oyunculuk kariyerine dair şunları söylüyor: "8 Mayıs'ta konserim var. Yazın Güney tarafında sahnem olacak. İngilizce ve Türkçe repertuvarım var. Dizi ve film projelerini de değerlendiriyorum. Bir oyuncu için şarkıcılık ve başka bir ülkeye gidip unutulmak korkusu risk değil mi?"

Varlıer, "Hayat risksiz çekmez. Konfor alanından çıkmak istedim. Oyunculuk ve müzikal kariyerim için sıfırdan başlayıp Amerika'da eğitim almak istedim. Oradan da teklifler halen geliyor. Bir şekilde köprü kurmak istiyorum" yanıtını verdi.

Üç yıldır sektörün geliştiğini belirten oyuncu, "Amerika'daki menajerim, 'Türkiye dizi olarak dünyanın ikinci numarası' demişti. Amerikalılar da Türk dizilerini biliyor. Dünyaya açılan pazarımız var" dedi.

Rekabet ve İmaj Değişimi


Rekabet ve İmaj Değişimi

Oyuncu, müzik sektöründeki rekabeti ve imaj değişimini de değerlendiriyor: "Her sektörde rekabet var. Rekabet başkalarıyla değil, tek rakibim kendimim. Kendimi geliştirmek için yurt dışına gittim. Herkes tek ve özel. Güzel sanatçılar var. Herkes kendine has. Kendimle ilgiliyim."

Varlıer, "Saçla imaj yaptık. Haftanın beş günü spor yapıyorum. Kitesurf yapıyorum sürekli... O benim hobim. Amerika'da rüyamda görüyordum. Akyaka'ya gidip, yapacağım" dedi.

Varlıer, "Serhan Aydemir ile evlilik var mı?" sorusuna, "Güzel devam ediyor ilişkimizi..." diye cevap verdi.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2024, 08:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER