'Dram yapsak kimse bizi ciddiye alıp ağlamaz'

İlk olarak Mersin’de bulunan Mersin Forum’da binlerce kişiyle buluşan Ahmet Kural ve Murat Cemcir, alkışlar ve çığlıklarla karşılandı. Cemcir

'Dram yapsak kimse bizi ciddiye alıp ağlamaz'

İlk olarak Mersin’de bulunan Mersin Forum’da binlerce kişiyle buluşan Ahmet Kural ve Murat Cemcir, alkışlar ve çığlıklarla karşılandı. Cemcir, “Yine çok kalabalık Mersin, hazır kalabalık yakalamışken instagram’a koyayım” sözleriyle espri yaptı. Ahmet Kural’ın ‘Yaradana Kurban’ şarkısında oynaması ise herkesi coşturdu.

“DRAM YAPSAK KİMSE BİZİ CİDDİYE ALIP AĞLAMAZ”

"Dram oynama hakkında ne düşünüyorsunuz?" sorusuna Ahmet Kural, “Dram yapsak kimse bizi ciddiye alıp ağlamaz. O yüzden güzel bir komedi yapacağız” cevabını verdi. Murat Cemcir de “Hayatımız dram, 'ne kadar güldürsek o kadar kardır' diye düşünüyoruz. Biz komediyi seviyoruz” dedi. 

“BİZ ZATEN OTOBANDA GİDİYORUZ”

Gişeyle ilgili konuşan Murat Cemcir, “Umduğumuzdan iyi gidiyoruz, 'yeni bir şey deneyelim inşallah seyirci teveccüh gösterir' diyorduk. Seyirci bizi çok mutlu etti” şeklinde konuştu. "Sesleriniz çok güzel, albüm çıkarsanız o yoldan yürürsünüz" yorumu üzerine “Biz zaten yürüyoruz, otobanda gidiyoruz. Tali yola sapmaya gerek yok. Ben fotoğraf albümünden bile fotoğraf seçemiyorum” diyerek herkesi güldürdü.

“KEŞKE HER ŞEHİR ADANA GİBİ OLSA”

Mersin’in ardından hiç ara vermeden Adana M1 AVM’ye geçen Ahmet Kural ve Murat Cemcir’i Cinemaximum Sinemaları fuayesinde uzun kuyruklardan oluşan kalabalık karşıladı. Murat Cemcir, “Düğün Dernek’le beraber üç defadır aynı coşkuyla karşılıyorsunuz. Keşke her şehir Adana gibi olsa, her şehirden Yaşar Kemal çıksa” sözleriyle, gelen herkese teşekkür etti. Ahmet Kural ise “Türk sinemasının beşiği Adana olduğu için burada bulunmaktan çok memnunuz” açıklamasını yaptı.Dizilerle ilgili konuşan Kural, “Dizi sinema gibi değil, tutunmak çok zor ve meşakkatli. Seyirci de beğenisini her an değiştirebiliyor” dedi. Murat Cemcir ise “Memleketiniz sıcak. Güneş toprağa yansıyor, topraktan iletken olan Adana insanı enerjisiyle bunu bize yansıtıyor” sözleriyle Adanalılar’a övgü dolu cümleler sarfetti.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2018, 01:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER