Gerard Depardieu'nün Paparazziye Saldırısı

Gerard Depardieu'nün paparazziye saldırısı olayının detayları ve yaşananlar. Ünlü oyuncunun tepkisi ve gelişmeler hakkında merak ettikleriniz burada.

Gerard Depardieu'nün Paparazziye Saldırısı

Cinsel taciz suçlamalarıyla karşı karşıya kalan ünlü Fransız oyuncu Gerard Depardieu'nün, İtalya'nın başkenti Roma'daki popüler bir kafenin dışında 'Paparazzilerin Kralı' olarak tanınan Rino Barillari'ye saldırdığı iddia edildi. The New York Times'ın haberine göre; Depardieu, iki kadınla birlikte dışarıdaki bir masada yemek yerken, 79 yaşındaki Barillari'nin kafede fotoğraf çektiği öne sürüldü.


Gerard Depardieu'nün Paparazziye Saldırısı

Olayın Detayları


Olayın Detayları

Saldırı sırasında orada bulunan La Repubblica gazetesi köşe yazarlarından Gianni Riotta, Barillari'den defalarca fotoğraf çekmeyi bırakmasını istedi. Bunun üzerine ünlü fotoğrafçı bardan ayrılmak üzereyken, Fransız film yıldızının yanında oturan kadınlardan biri olan Magda Vavrusova'nın Barillari'ye bağırarak onu sokağa kadar takip ettiği belirtildi. Depardieu'nün daha sonra Barillari ile karşı karşıya geldiği ve 'Paparazzilerin Kralı'na defalarca vurduğu söylendi. Riotta, "Çok fazla kan vardı" diyerek aktörün saldırısıyla ilgili açıklama yaptı.


Gerard Depardieu'nün Paparazziye Saldırısı

Magda Vavrusova adlı kadının avukatı, olayla ilgili bir açıklama yaptı. Avukat; açıklamasında, Rino Barillari'nin Vavrusova'yı şiddetle ittiğini, göğsüne dokunduğunu, Depardieu'nün olaya müdahale ettiğinde ise fotoğrafçının 'düştüğünü ve kaydığını' söyledi. Vavrusova'nın da hastaneye kaldırıldığını söyleyen avukatı, Rino Barillari'ye dava açmayı planlıyor. Avukat; "Olan bunca şeyden sonra fotoğrafçı, onları fotoğraf yağmuruna tutmakta ısrar etti" diye ekledi.


Gerard Depardieu'nün Paparazziye Saldırısı

Bar Sahibi ve Tanıkların Açıklamaları


Bar Sahibi ve Tanıkların Açıklamaları

Vavrusova'nın da hastaneye kaldırıldığını söyleyen avukatı, Rino Barillari'ye dava açmayı planladıklarını da sözlerine ekleyerek; "Olan bunca şeyden sonra Barillari, onları fotoğraf yağmuruna tutmakta ısrar etti" dedi. CNN'in haberine göre ise kafenin sahibi Piero Lepore olayın gerçekten de meydana geldiğini doğruladı; ancak kimin hatalı olduğunu düşündüğünü açıklamadı.

  • Kaynak: Milliyet
Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2024, 15:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER