Gisele Bündchen ve Tom Brady Boşandı

Ünlü model Gisele Bündchen ve Amerikan futbolu oyuncusu Tom Brady'nin boşandığı iddia ediliyor. Ayrılık haberlerinin doğruluğu hakkında bilgi bulabileceğiniz içeriğimiz.

Gisele Bündchen ve Tom Brady Boşandı

Uzun yıllar podyumlarda fırtınalar estiren Gisele Bündchen ile Amerikan futbolu oyuncusu Tom Brady, 2009'da dünyaevine girmiş, Benjamin (13) ve Vivian Lake (10) adında iki çocukları dünyaya gelmişti. Popüler çift, aralarında soğuk rüzgarlar estiği yönünde çok konuşulan haberlerden sonra, Ekim 2022'de boşandıklarını duyurmuştu.


Gisele Bündchen ve Tom Brady Boşandı

Açıklamalar


Açıklamalar

"DOSTANE ŞEKİLDE AYRILDIK" Bündchen, "Birlikte geçirdiğimiz zaman için minnettarız. Tom ve ben boşanmamızı dostane bir şekilde sonuçlandırdık. Önceliğim her zaman tüm kalbimle çocuklarımda olmaya devam edecek" açıklamasını yaptmıştı. Brady ise "Bu karara dostane şekilde ulaştık. Harika çocuklarımız her şekilde dünyamızın merkezi olmaya devam edecek. Hak ettikleri sevgi ve ilgiyi görmelerini sağlamak için her zaman birlikte çalışmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullanmıştı.

"BU BİR YALAN" The New York Times'a röportaj veren Bündchen, emekli NFL yıldızıyla ilişkisini bitirmeden önce jiu-jitsu eğitmeni Joaquim Valente ile yeni bir aşka yelken açtığı yönündeki iddiaları yanıtladı. "Bu bir yalan! Gerçekten hayatımı bir tabloid haline getirmek istemiyorum."

Aşk ve Eleştiriler


Aşk ve Eleştiriler

Tom Brady ile ilişkilerini bitirdikten sonra haksız eleştirilere maruz kaldığını vurgulayan Bündchen, "Bu, sağlıksız bir ilişkiyi bırakma cesaretine sahip olduklarında suçlanan ve sadakatsiz olarak etiketlenen birçok kadının başına gelen bir şey. Bu yorumları yapan insanlarla baş etmek zorundalar, aileleriyle uğraşmak zorundalar. Elbette bu durum benim için biraz daha fazla büyüyor. İki kişi arasında ne olduğunu kimse bilmiyor, yalnızca ilişki yaşayan iki kişi bunu biliyor" şeklinde konuştu.


Gisele Bündchen ve Tom Brady Boşandı

2015'te podyumlara veda eden Bündchen, Joaquim Valente ile yeni ilişkisi hakkında ise "İlk kez arkadaşım olan birini görüyorum. Çok farklı birisi. Çok dürüst ve çok şeffaf" dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2024, 15:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER