İlk Kez Bebeğinin Yüzünü Gösterdi

Anne ve baba adayları için heyecan verici anlar! Bu içerikte, bebeğin yüzünü ilk kez gösterme deneyimi ele alınıyor. Bebek bekleyen herkes için duygusal bir an olabilir.

İlk Kez Bebeğinin Yüzünü Gösterdi

Bugüne kadar yüzünü hiç göstermediği iki aylık bebeğinin kime benzediğini de geçen hafta kutlanan Anneler Günü şerefine yaptığı bu paylaşımla ilk kez gözler önüne serdi. Bu paylaşımıyla da takipçilerini çok şaşırttı!


İlk Kez Bebeğinin Yüzünü Gösterdi

İlk Kez Tanıştırdı: Kali


İlk Kez Tanıştırdı: Kali

Geçtiğimiz pazar günü kutlanan Anneler Günü, birçok ünlü için de bir dönüm noktası oldu. Özellikle de küçük bebekleri olan birçok tanınmış kişi, ilk kez çocuklarının yüzünü gözler önüne serdi. Bunlar arasında en çok öne çıkan, ünlü oyuncu Alec Baldwin'in eski eşi Kim Basinger ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Ireland Baldwin oldu. Neredeyse bir yaşına yaklaşan kızı Holland'ın yüzünü ilk kez takipçileriyle Instagram aracılığıyla paylaştı Ireland Baldwin.


İlk Kez Bebeğinin Yüzünü Gösterdi

Benzerlik Şaşırtıcıydı


Benzerlik Şaşırtıcıydı

Şarkıcı Bhad Bhabie, iki aylık kızının yüzünü, ilk kez çocuk sahibi olarak kutladığı Anneler Günü onuruna Instagram'da gözler önüne serdi. Üstelik bu paylaşımıyla takipçilerini de çok şaşırttı. Bhad Bhabie, paylaşımının ilk karesinde kendisine sevgilisi Le Vaughn tarafından gönderilen demet demet güllere yer verdi. O görüntünün yanında bir de not vardı: "Sürpriz için fotoğrafı yana kaydırın".

Ama evlat sahibi bir anne olarak kutladığı ilk Anneler Günü'nde kızı Kali'yi sosyal medya takipçileriyle tanıştırdı. Gerçekten de o kırmızı güllerin ardından gelen fotoğraf, ünlü şarkıcının hayranlarını çok şaşırttı: Orada minik kızı Kali'nin bir fotoğrafı vardı. Minik bebeğin annesine olan çarpıcı benzerliği Bhad Bhabie'nin hayranlarını da şaşırttı.

İkiz Gibi Benziyorlar


İkiz Gibi Benziyorlar

Genç şarkıcı bununla da yetinmedi. Instagram sayfasının hikayeler bölümünde kendisinin bebeklik yıllarında çekilen eski bir fotoğrafına yer verdi. Onun üzerine de "Kali benim ikizim" diye yazdı. Gerçekten de minik bebeğin, annesinin çocukluğuna olan çarpıcı benzerliği bu şekilde ortaya çıktı.

Bir süredir Le Vaughn ile birlikte olan Bhad Bhabie, bir bebek beklediklerini geçen yılın son ayında yaptığı bir sosyal medya paylaşımıyla duyurmuştu. Çiftin kızı Kali de geçtiğimiz mart ayında dünyaya gözlerini açtı.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2024, 09:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER