İnci Taneleri Sezon Finali ve Reytinglerde Zirvede

İnci Taneleri dizisinin heyecan dolu sezon finali reytinglerde zirvede! Olaylar ve sürprizlerle dolu bu bölümü kaçırmayın. Herkesin konuştuğu diziyi izlemek için hazır olun.

İnci Taneleri Sezon Finali ve Reytinglerde Zirvede

İnci Taneleri Sezon Finali


İnci Taneleri Sezon Finali

Yılmaz Erdoğan’ın hem senaryosunu yazdığı hem de başrolünde yer aldığı İnci Taneleri, 30 Mayıs Perşembe akşamı sezon finaliyle ekranlara veda etti. Zahir; (Mustafa Yıldıran) Dilber (Hazar Ergüçlü), Yıldız (Ümit Beste Kargın) ve Zerre’ye (Orkuncan İzan) saldırırken aralarında çıkan arbedede kimin bıçaklandığı merak konusu oldu. Final sahnesinde Cihan (Kubilay Aka) ve Nehir’in (Sera Kutlubey) annelerinin mezarlık ziyareti sırasında babaları Azem'le (Erdoğan) karşılaşmaları izleyicileri duygulandırdı. Azem’in gerçek kimliği deşifre olunca Piraye (Selma Ergeç) şoke oldu. Azem, son kez Piraye ve Ayça (Ülkü Hilal Çiftçi) ile vedalaşmak istedi. Piraye’nin, “Bir daha Ayça’yı göremeyeceksin. Hayatımda hiçbir insan beni senin kadar hayal kırıklığına uğratmadı" sözleri Azem’i derinden yaraladı.


İnci Taneleri Sezon Finali ve Reytinglerde Zirvede

Reytinglerde Zirvede


Reytinglerde Zirvede

İlk bölümden itibaren reytinglerde zirvede yer alan İnci Taneleri, sezon finaliyle üç kategoride yine birinci oldu.

"Bu Kendime Yaptığım En İyi İş"

Bekir Aksoy, önceki gün Levent'te bir ödül töreninde sunuculuk yaptı. Sahneye çıkmadan önce basın mensuplarıyla sohbet eden oyuncu, kadrosunda yer aldığı Kanal D'nin sevilen dizisi hakkında konuştu. 'Cenk' karakterine hayat veren Bekir Aksoy, "Dizi harika. Sohbete, muhabbete gider gibi işe gidiyorum ve aşırı keyif alıyorum. Senaryosu ve oyuncu kadrosuyla çok güzel bir iş, bunu abartmadan söylüyorum. Bu iş benim için kendime yaptığım son zamanlardaki en en iyi iş" dedi.

"Cenk Gibi Gezmeyi Severim"

Ben dizideki Cenk karakteri gibi gezmeyi çok severim ama bu adam bu kadar parayla neredeyse Mars'a gidecek. Ben Türkiye'yi çok seviyorum. Türkiye'de gitmediğim şehir, toprak kalmadı. Dört dörtlük bir ülkede yaşıyoruz. Gezmek isteyenlere naçizane tavsiyemdir.


İnci Taneleri Sezon Finali ve Reytinglerde Zirvede
  • Milliyet
Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2024, 08:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER