Kadir İnanır Hastaneden Nöroloji Servisine Alındı

Ünlü oyuncu Kadir İnanır, hastaneden nöroloji servisine alındı. Sağlık durumu hakkında detaylar ve güncel bilgiler burada!

Kadir İnanır Hastaneden Nöroloji Servisine Alındı

Beykoz’daki evinde rahatsızlanan ve hastaneye kaldırılan Türk sinemasının usta oyuncusu Kadir İnanır, durumunun olumlu seyretmesi üzerine yoğun bakımdan çıkarılarak nöroloji servisine alındı.

Sağlık Durumu Hakkında Açıklama

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Necdet Sağlam, Kadir İnanır'ın son durumu hakkında açıklamalarda bulundu. Sağlam, "Bugün Kadir İnanır'ın yoğun bakım tedavi süreci tamamlandı. Bundan sonraki aşama servis tedavisi şeklinde devam edecek. Nöroloji servisimizde tedavisi sürecek. Rehabilitasyon süreci devam ediyor. Daha rahat bir ortamda yakınlarıyla rahat görüşebilecek. Mümkün olduğunca ziyaretçi kabul etmeyeceğiz. Toparlama sürecine girecek. Rehabilitasyon süreci uzun bir süreç bildiğiniz gibi. Bazen aylar sürebiliyor. Daha önce geçirilmiş hastalıkların da burada etkisi var" şeklinde konuştu.

Ek Hastalıkların Tedavisi Devam Ediyor

Prof. Dr. Sağlam, "Şu ana kadar tedavisi olumlu sürdü ve bugün itibarıyla yoğun bakımdan çıkarmış olduk. Herhangi beklenmedik olumsuz bir durum yok. Her gün daha iyiye gidiyor. Günden güne toparlıyor. Hem kas güçleri, hem bilinç durumu, hem genel durumu daha iyi. Ek hastalıkların tedavisi de bitmek üzere" şeklinde bilgi verdi.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2024, 20:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER