Merve Dizdar: "Hayalini Kurduğum Şeyleri Başardım"

Merve Dizdar, hayallerini gerçeğe dönüştürme yolculuğunu ve başarılarını anlatıyor. Kendi hikayesinden ilham alarak, hayallerin peşinden gitmeye cesaret edin.

Merve Dizdar:

Dünyaca ünlü yönetmen Nuri Bilge Ceylan’ın ‘Kuru Otlar Üstüne’ filmindeki rolüyle 76'ncı Cannes Film Festivali’nde 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülünü alan Merve Dizdar, InStyle dergisinin mayıs sayısına konuk oldu. Ünlü oyuncu, "Sanırım hayatımın en güzel dönemindeyim. Kendimi şanslı hissediyorum. 2017'den itibaren başlayan, hep üzerine koyarak gittiğim, hayalini kurduğum şeyleri başardığım bir dönem. İleride hayatımın bu dönemini hatırladığımda, 'O kadar iyi bir 10 yıl geçirdim ki!' diyeceğim. Bu beni kariyer anlamında çok tatmin ediyor" dedi.


Merve Dizdar:

Cihan Ayger ile aşk yaşayan Dizdar, değişimin özel hayatına da yansıdığını belirterek, "Özel hayatıma gelirsek de bence büyümek, yaş almak bana çok iyi geldi. Daha kolay 'hayır' diyebiliyorum" şeklinde konuştu.


Merve Dizdar:

Zaman içinde kendimin çok daha iyi farkına vardığımı ve iyileştirmeye çalıştığımı gözlemliyorum. Bu yüzden ilişkilerim her bakımdan daha sağlıklı. Artık melankolik dönemlerim çok uzun sürmüyor.


Merve Dizdar:
  • Kaynak: Milliyet
Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2024, 01:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER