Murat Ceylan'un Yarışmacılara Duygularını Sorduğu Anlar

Survivor yarışmasının ünlü sunucusu Murat Ceylan'ın yarışmacılara duygusal sorular sorduğu anlara tanıklık edin. Heyecan verici anları kaçırmayın!

Murat Ceylan'un Yarışmacılara Duygularını Sorduğu Anlar

Murat Ceylan, zorlu düello karşılaşması öncesinde yarışmacılara duygu ve düşüncelerini sordu.

Yunus Emre Özden: "Çok Fazla Düello Teğet Geçti"


Yunus Emre Özden:

Yunus Emre Özden: "Elimden geleni yapacağım. Yeteri kadar yattım, bu düellonun bana geleceğini az çok tahmin etmiştim. 2 oyunda iyi bir performans sergilesem de kendimi bu düelloda görüyordum açıkçası. Çünkü çok fazla düello sağımdan ve solumdan beni teğet geçti. Final öncesi güzel bir antreman olacak ama her şey de burada bitebilir. Her şeye hazırım, bekliyorum."

Avatar Atakan: "Golü Güzelleştiren Kaleci Gibi Olmak İstemiyorum"


Avatar Atakan:

Avatar Atakan: "Düellodan çıkmak için elimden geleni yapacağım ama bugünkü duam da şöyle; eğer şampiyon olamayacaksam burada eleneyim. Çünkü golü güzelleştiren kaleci gibi olmak istemiyorum şampiyonlukta, eğer olamayacaksam. İyi hissediyorum. Bütün çabamı göstereceğim."

Nefise Karatay: "Şans Bir Türlü Bana Gülmüyor"


Nefise Karatay:

Nefise Karatay: "Sürekli finale çıkıyorum ama bir kolye almak nasip olmadı. Elimden geleni yapıyorum ama o kolyeyi bir türlü takamıyorum. Şans bir türlü bana gülmüyor. Elimden geleni yapacağım. Odaklıyım, herhangibi bir stresim, heyecanım yok dersem yalan olur. Rakibim Yunus Emre, gerçekten iyi bir yarışmacı. O da elinden geleni yapacak, ben de."

Seda Ocak: "Ne Olursa Olsun Elimden Geleni Yaptığımı Bileceğim"


Seda Ocak:

Seda Ocak: "Son zamanlarda düello benim için gerçekten iyi bir antreman oldu. Uzun zamandır girmiyordum, son dönemde arka arkaya girdim. Ne olur bilemiyorum, tek bildiğim elinden geleni yapacak olduğum. 2 tane kapı var önümde, bakalım hangi kapı açılacak. 2 kapıya da seve seve gideceğim çünkü ne olursa olsun elimden geleni yaptığımı bileceğim. Umarım finalde çocuklarımın gözü önünde yarışmak nasip olur."

Düello Detayları


Düello Detayları

Düellonun ilk turunda Nefise ile Yunus Emre, Atakan ile Seda karşılaşıyor.

Kaynak: Milliyet

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2024, 22:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER