Oryantal Tanyeli'nin Sağlık Durumu ve Görüşleri

Oryantal Tanyeli'nin sağlık durumu ve görüşleri hakkında detaylı bilgileri bu içerikte bulabilirsiniz. Oryantal Tanyeli'nin sağlıklı yaşam tarzına dair önerilerini keşfedin.

Oryantal Tanyeli'nin Sağlık Durumu ve Görüşleri

Geçtiğimiz haziran ayında pankreas kanseri teşhisi konan ve tedavisi devam eden Tanyeli, Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı.


Oryantal Tanyeli'nin Sağlık Durumu ve Görüşleri

Tanyeli'den Açıklamalar


Tanyeli'den Açıklamalar

Son olarak YouTube kanalında yayınlanan bir programa konuk olan Tanyeli, sağlık durumu hakkında açıklamalar yapmıştı. Hastalık süreci ile ilgili soruları cevaplayan Tanyeli: 'Aman o üzülmesin aman o kırılmasın diye çabaladım yıllarca hastalık sahibi oldum beni dertleri ile hasta ettiler şimdi tedavi etmeye çalışıyorlar' diyerek sitemini dile getirmişti.

Oryantal Dünyasında Tanyeli'nin Görüşleri


Oryantal Dünyasında Tanyeli'nin Görüşleri

Başarılı oryantal Tanyeli oryantal piyasasını da değerlendirdi. Oryantal kalmadı, oryantal yok diyen Tanyeli "Oryantal gazinoda değil sanatsal yerlerde olmalı. Benım rütbem yüksek, benim gibi kim geldi, bi kendinize gelin. Son zamanlarda gerçekten iyi diyeceğim oryantal yetişmedi. Oryantal yok" şeklinde konuştu.

"Bir daha doğsam oryantal olmak istemem. Dans etmek isterim ama oryantal dansı asla istemem ve genç kardeşlerime de tavsiye etmiyorum, merak etmesinler dans etsinler ama oryantal değil" sözleri dikkat çekmişti.

"EN BÜYÜK TERAPİM YEMEK YAPMAK" Tanyeli, son olarak Nişantaşı'nda modacısıyla görüntülendi. Zayıfladığı görülen oryantal, "Hayatım boyunca 46 kiloya düşmemiştim. Ama görüyorsunuz ayaktayım. İki gündür hastanedeyim. Testler yaptık. Pazartesi iyi sonuçlar bekliyorum. 1 Temmuz'da yemek programına başlıyorum. Bu mücadele en önemli şey moral ve motivasyon. En büyük terapim yemek yapmak. En büyük hayalim gerçek oldu" dedi.

Tanyeli, "Sanat camiasından kimler iyi yemek yapıyor?" sorusuna, "Sahneye çıkan çok sanatçı evde terapi olarak yemek yapıyor. Kuzun tandır, karnıyarık ve perde pilavım iyidir. Uzak Doğu yemeklerini iyi yaparım. Yemekte çok meraklıyım. Dünya mutfağına düşkünüm" yanıtını verdi.

"SESİMİ DUYURANLARDAN ALLAH RAZI OLSUN" Oryantal, "Sanat dünyasında vefasızlık var mı?" sorusuna, "İyi şeylere odaklanıyorum. Basın bana sahip çıktı. Olanlar iyi ki var. Sesimi duyuranlardan Allah razı olsun" diye cevap verdi.


Oryantal Tanyeli'nin Sağlık Durumu ve Görüşleri


Milliyet

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2024, 08:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER