Sharon Stone'un Kurtlar Vadisi Açıklamaları

Sharon Stone'un Kurtlar Vadisi hakkındaki çarpıcı açıklamalarını keşfedin. Ünlü oyuncunun diziyle ilgili düşünceleri ve yorumları hakkında detaylı bilgi burada!

Sharon Stone'un Kurtlar Vadisi Açıklamaları

TRT World'de yayınlanan 'Turkish Tea Talk with Alex Salmond' (Türk Çayı Sohbeti) programına konuk olan Sharon Stone, yıllar önce konuk oyuncu olduğu Kurtlar Vadisi hakkında çarpıcı ifadeler kullanmıştı. 66 yaşındaki yıldız, "Bize cömert bir ücret ödendi. Andy (Garcia) ile sete gittik. Bizden başka kimse İngilizce konuşmuyordu. Türkçe sorularına İngilizce cevap veriyorduk, karşılığı yine Türkçe oluyordu. Ne yaptığımızı bilmiyorduk, kaybolmuş gibiydik. Hiçbir şey anlamadık" demişti.


Sharon Stone'un Kurtlar Vadisi Açıklamaları

Kurtlar Vadisi setinde yönetmen haricinde herkesin İngilizce bildiğini, senaryonun da İngilizce yazıldığını dile getiren senarist Bahadır Özdener, ABD'li oyuncunun açıklamasına anlam veremediğini söyledi. Senarist, "Senaryonun tamamı İngilizceydi. Sette İngilizce bilmeyen tek kişi yönetmenimiz Serdar Akar’dı. Zaten set ekibinin tamamı Amerikalıydı. Necati (Şaşmaz) Abi’nin İngilizcesi de kusursuzdur çünkü uzun yıllar Amerika’da yaşadı. Sharon Stone’la o dönem uzun uzun sohbet ettik. Hatta senaryonun kalitesinden ve entelektüel seviyesinden bahsetti. Şahit gösterdiği Andy Garcia da daha sonra İstanbul’a gelip, tekrar Kurtlar Vadisi'nde oynadı. Şimdi neden böyle bir şey söylediğini bilmiyorum" dedi.


Sharon Stone'un Kurtlar Vadisi Açıklamaları

Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz, 20'li yaşlarında kısa süre Kanada'da kaldıktan sonra altı yıl boyunca ABD'de yaşamıştı. Stone ile öpüşme sahnesinde kamera karşısına geçen Şaşmaz, ABD deneyimini de aktarmıştı.


Sharon Stone'un Kurtlar Vadisi Açıklamaları
  • Özet: Sharon Stone'un Kurtlar Vadisi ile ilgili açıklamaları gündeme bomba gibi düştü. Senaryonun İngilizce olmasına rağmen anlamadığını söyleyen Stone'a senarist Bahadır Özdener'den yanıt geldi. Necati Şaşmaz'ın İngilizcesinin kusursuz olduğunu belirten Özdener, Stone'un açıklamalarını anlamlandıramadığını ifade etti.
Kaynak: Milliyet
Sharon Stone'un Kurtlar Vadisi Açıklamaları
Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2024, 10:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER