Top Model Of Turkey 2024 Yarışması

2024 yılında gerçekleşecek olan Top Model Of Turkey yarışması için heyecan dorukta! Türkiye'nin en güzel ve yetenekli yarışmacıları arasında kıyasıya mücadele başlıyor. Detaylar için takipte kalın!

Top Model Of Turkey 2024 Yarışması

Top Model Of Turkey 2024 yarışması, önceki akşam Sheraton Otel'de ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşti. Son üç finalisti açıklamak üzere sahneye davet edilen Miss Turkey 95 birincisi Demet Şener, "Çok duygulandım. Umarım kariyerinizde sizi güzel şeyler bekliyor" dedi.

"ONLARI EN İYİ BEN ANLARIM"Yarışma öncesi açıklamalarda bulunan 47 yaşındaki eski manken, "Böyle organizasyonlardan çok etkileniyorum. Onları en iyi ben anlarım. Onların heyecanını, umutlarını çok yakından hissediyorum. Gençlerin kurduğu hayaller çok güzel. Herkesin yolu açık olsun. Zor bir hayat, neyi seçerlerse seçsinler kolay bir hayat değil" şeklinde konuştu.

"BENİM İSTEDİĞİM BİR ŞEY DEĞİL"Çocuklara olan sevgisinden bahseden Demet Şener, "Çocuklarınızın babasıyla görüşüyor musunuz?" sorusuna, "Çok nadir. Dönem dönem karşı karşıya geliyoruz ama benim istediğim bir şey değil" yanıtını verdi.

Kaynak: Milliyet

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2024, 09:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
1
1 - 2 hafta Önce

1

SIRADAKİ HABER