Ünlü Oyuncular Hassie Harrison ve Ryan Bingham Evlendi

Ünlü oyuncular Hassie Harrison ve Ryan Bingham evlendi! Tören, aşk dolu anların yaşandığı romantik bir atmosferde gerçekleşti. Detaylar için hemen tıklayın!

Ünlü Oyuncular Hassie Harrison ve Ryan Bingham Evlendi

Hem ülkemizde hem de dünyada bu şekilde tanışıp evlenen çiftlerin sayısı hiç de az değil üstelik. Bu çiftlere yeni bir halka daha eklendi. Çok konuşulan bir dizide iki sevgiliyi canlandıran iki oyuncu gerçek hayatta da birbirlerine aşık oldu. Sonunda da sabahın ilk ışıklarına kadar süren bir törenle evlendi.


Ünlü Oyuncular Hassie Harrison ve Ryan Bingham Evlendi

Gelinin Babasının Evinde Evlendiler


Gelinin Babasının Evinde Evlendiler

Önceki gün aşklarını evlilikle taçlandıran bu iki ünlü oyuncu, son bir yıldır çok konuşulan Yellowstone adlı dizide iki sevgiliyi oynayan Hassie Harrison ile Ryan Bingham. İki dizi aşığı, Teksas'ta düzenlenen bir törenle evlendi. Dizide Walker ile Laramie adlı karakterleri canlandıran 34 yaşındaki Harrison ile 43 yaşındaki Bingham, Dallas, Teksas'ta güzel yıldızın aile evinde düzenlenen bir törenle evlendi. Düğüne dair en ilginç ayrıntı ise western türünde bir yapım olan Yellowstone'un atmosferinin yaratılması oldu.

Kovboy Çizmelerini Eksik Etmediler


Kovboy Çizmelerini Eksik Etmediler

Yani Hassie Harrison ile Ryan Bingham, kovboylar gibi evlendi. Ama sadece bu kadar değil, mutlu çift, konuklarından da o dönemi yansıtacak şekilde giyinmelerini istedi. Gelin Hassie, tören boyunca iki farklı kıyafet giydi. Biri askısız, üzeri pırıltılı işlemelerle süslü klasik bir gelinlikti. Nikah kıyılırken giydiği bu gelinliği ise gecenin geri kalanında değiştirdi. Bu kez ince askılı, yine üzeri pırıltılı işlemelerle süslü, püsküllü ve mini etekli başka bir elbise giydi. Gelin de damat da düğünün ana temasına uygun olarak kovboy çizmelerini ve şapkasını da eksik etmedi.

Sabahın İlk Işıklarına Kadar Aşklarını Kutladılar


Sabahın İlk Işıklarına Kadar Aşklarını Kutladılar

Düğünün ilerleyen saatlerinde bir ara damat Ryan Bingham, çiçeği burnunda karısı Hassie Harrison'ın önünde diz çöküp onun elini öptü. Hem gelin hem de damat ve konuklar sabahın ilk ışıklarına kadar bu aşkın evlilikle taçlanmasını kutladı. Hassie Harrison ile Ryan Bingham, ilişkilerini ilk olarak geçtiğimiz yılın ilkbaharında kamuoyuna duyurdular. Sonra da iş düğüne kadar uzandı. Gelin Hassie Harrison, Vogue dergisine verdiği röportajda düğün hazırlıklarından söz etti. "Başından beri Ryan da ben de sadece bir dizi etkinliğin yer alacağı değil aynı zamanda duyguların, rahatlığın, samimiyetin, en sevdiğimiz insanlarla birlikte merkeze alındığı bir gün olmasını istedik" dedi.

Düğünün ilerleyen saatlerinde bir ara damat Ryan Bingham, çiçeği burnunda karısı Hassie Harrison'ın önünde diz çöküp onun elini öptü. Hem gelin ve damat hem de konuklar sabahın ilk ışıklarına kadar bu aşkın evlilikle taçlanmasını kutladı.

Hassie Harrison ile Ryan Bingham, ilişkilerini ilk olarak geçtiğimiz yılın ilkbaharında kamuoyuna duyurdular. Sonra da iş düğüne kadar uzandı. Gelin Hassie Harrison, Vogue dergisine verdiği röportajda düğün hazırlıklarından söz etti. "Başından beri Ryan da ben de sadece bir dizi etkinliğin yer alacağı değil aynı zamanda duyguların, rahatlığın, samimiyetin, en sevdiğimiz insanlarla birlikte merkeze alındığı bir gün olmasını istedik" dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2024, 12:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER