Açelya Devrim Yılhan: "Sokakta tanımıyorlar, rahatım"

Akşam Gazetesi'nin haberine göre izleyenleri ekran başına kilitleyen "Masumlar Apartmanı" dizisinde Hasibe karakterine hayat vermiş olan Açelya Devrim Yılhan, geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Yılhan, veda ettiği Hasibe karakteri hakkında konuştu. Masumlar Apartm.

Açelya Devrim Yılhan:

Akşam Gazetesi'nin haberine göre izleyenleri ekran başına kilitleyen "Masumlar Apartmanı" dizisinde Hasibe karakterine hayat vermiş olan Açelya Devrim Yılhan, geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı.

Yılhan, veda ettiği Hasibe karakteri hakkında konuştu.

Masumlar Apartmanı'nda hayat verdiği karakterin görüntüsü nedeniyle sokakta insanların kendisini tanımakta güçlük çektiğini ifade eden Yılhan, şunları söyledi:

"Sokakta olumsuz tepki almıyordum. Dizidekinden farklı göründüğüm için çok tanınmıyorum herkes tarafından. O yüzden rahatım diyebilirim."

"Canlandırdığınız karakterin etkisinden kolay çıkabiliyor musunuz?" sorusunu Yılhan, "Zor sahneler çektikten sonra insanın psikolojisinin bozulduğu zamanlar oluyor ama öyle rolün ve karakterin çok etkisinde kalmadım" şeklinde yanıtladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER