Arzu Sabancı'dan karnı burnunda gelini Nazlı'ya olay yorum!

İş insanı Hacı Sabancı ile Ekim 2021'de nikâh masasına oturan Nazlı Sabancı, geçtiğimiz Mart ayında hamile olduğunu duyurmuştu. Eşiyle poz veren Nazlı Sabancı, Instagram sayfasından yayınladığı kare ile anne-baba olacaklarını açıklamış; sosyetik güzel, paylaşımına naz.

Arzu Sabancı'dan karnı burnunda gelini Nazlı'ya olay yorum!

İş insanı Hacı Sabancı ile Ekim 2021'de nikâh masasına oturan Nazlı Sabancı, geçtiğimiz Mart ayında hamile olduğunu duyurmuştu.Arzu Sabancı'dan karnı burnunda gelini Nazlı'ya olay yorum!


Eşiyle poz veren Nazlı Sabancı, Instagram sayfasından yayınladığı kare ile anne-baba olacaklarını açıklamış; sosyetik güzel, paylaşımına nazar boncuğu ve kalp emojileriyle "3" notunu düşmüştü.Arzu Sabancı'dan karnı burnunda gelini Nazlı'ya olay yorum! - Resim : 2


İlk bebeğini kucağına almak için gün sayan ünlü isim, son olarak 360 bin takipçisi bulunan Instagram hesabından karnı burnunda bir pozunu paylaştı.Arzu Sabancı'dan karnı burnunda gelini Nazlı'ya olay yorum! - Resim : 3


İki eliyle iyice büyüyen karnını kavrayan Sabancı, fotoğrafına nazar boncuğu emojisi eklemeyi de ihmal etmedi.


Arzu Sabancı'dan karnı burnunda gelini Nazlı'ya olay yorum! - Resim : 4


Arzu Sabancı'nın gelininin bu karesine kayıtsız kalamayarak, nazar boncuğu emojili bir ifade bırakması sosyal medyanın gündemindeki yerini aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER