Aylin Coşkun, Sinan Akçıl’a Olay Suçlamalarda Bulundu!

Sanatçı Aylin Coşkun, Sinan Akçıl'ın yıllar önce kendisinden şarkı karşılığında 10 bin dolar aldığını fakat beste vermediğini söyleyerek yakındı.

Aylin Coşkun, Sinan Akçıl’a Olay Suçlamalarda Bulundu!

Sanatçı Aylin Coşkun, Sinan Akçıl’ın yıllar önce kendisinden şarkı karşılığında 10 bin dolar aldığını fakat beste vermediğini söyleyerek yakındı.

TV8 ekranlarında yayınlanmakta olan Aramızda Kalmasın programına konuk olan ünlü şarkıcı Aylin Coşkun, Sinan Akçıl’ın yıllar önce kendisinden 10 bin dolar aldığını yine de şarkı vermediğinin altını çizdi.

 

Coşkun “arkadaş seni tokat manyağı yaparım.” Sözlerini kaydederek şunları söyledi: “canlı yayında müzik sektörü hakkında konuşmalara yaptı. Yine müzik dünyasında bazı dolandırıcıların olduğunu, şarkı satın almak için 10 bin dolar verdiğini yıllar önce belirtti”

Coşkun, “zamanında şarkıyı yapmadıkları gibi bir de pişkin pişkin dolaşıyorlar” ileri sürerek üzerine şunları ekledi: “İsim vermeyeceğim ama hepsi benim arkadaşım. Bunu da herkes biliyor. Bizim piyasada yılladır süre gelen kurala göre şarkı almak 10 bin dolar. Ben o dönem için parayı TL’ye çevirerek ödeme yapmıştım. Karşılığında ise şarkımı alamadığımdan kaynaklı ya şarkımı verin ya da paramı verin demekteyim. Bu şekilde konuştuğumda ” biz öyle bir para almadık” diyorlar. Onlara karşılık bende ya arkadaş seni vallahi tokat manyağı yaparım.” İddiasını ortaya attı.

Coşkun, “Sinan Akçıl paramın üstüne yattı”

Aylin Coşkun bazı iddialarından sonra şunları kaydetti: “Şarkımı veya paramı vermezler ise şahitler huzurunda dava açacağım. Bu yaptıkları dolandırıcılığa girer. Ayıptır yani. 5-6 yıldır duruyor onların elinde duruyor o para. Sinan Akçıl benden paramı alıp da şarkımı vermedi. Paramın da  şarkının da  üstüne yattı. O da bir açıklamasında “Aylin’i üzmüşüm, halledeceğiz.”  dedi ama bir şey yapmadı.” Diyerek tepkiyle karşıladı.

 

 


Kaynak: Magazin Haberleri
Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2024, 17:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER