Başak Gümülcinelioğlu ve Çağrı Çitanak'ın nikah tarihi belli oldu

“Sen Çal Kapımı” dizisinde sevgili olan ve 2 yıldır beraberlik yaşayan Başak Gümülcinelioğlu ile Çağrı Çitanak yakın zamanda dijitale çekilen “Olur Olmaz” projesinde başrolleri paylaştı. Merakla beklenen dizi yakın zamanda dijital bir mecrada seyircilerle buluşacak.

Başak Gümülcinelioğlu ve Çağrı Çitanak'ın nikah tarihi belli oldu

“Sen Çal Kapımı” dizisinde sevgili olan ve 2 yıldır beraberlik yaşayan Başak Gümülcinelioğlu ile Çağrı Çitanak yakın zamanda dijitale çekilen “Olur Olmaz” projesinde başrolleri paylaştı.

Merakla beklenen dizi yakın zamanda dijital bir mecrada seyircilerle buluşacak.

Birinci sezon çekimleri bittikten sonra dizi ekibiyle beraber gittikleri kutlama yemeğinde Çitanak bir sürpriz yaptı ve evlenme teklifi etti.

TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre çiftin düğün tarihleri ise yakın zamanda belli oldu. Çift 8 Ekim’de İstanbul’da dünya evine girecek.

Davetiye sevgi dolu

Başak Gümülcinelioğlu ve Çağrı Çitanak özenle hazırladıkları düğün davetiyeleri ile Hayvanları Çaresizlik ve İlgisizlikten Koruma Derneği’ne (HAÇİKO) bağışta bulundu.

Başak Gümülcinelioğlu aynı zamanda geçtiğimiz aylarda sokak hayvanlarına destek olmak adına ‘Can Dostum’ adında YouTube’da yayınlanan bir sosyal sorumluluk projesinin sunuculuğunu üstlenmişti, sevgilisi Çağrı Çıtanak ve 2 köpeği de ilk bölüm konukları olarak Gümülcinelioğlu’na destekte bulunmuştu.

Birlikte sık sık barınaklara giden ve hayvanlara destek olan çift bu mutlu gününde de hayvanlara destek oldu.

Çift destek verdikleri sosyal sorumluluk projeleri ve gönüllü çalışmaları ile adından sıkça söz ettiriyor. Çocuk Esirgeme Kurumu Kızları Koruma Derneği, Elim Sende, Darüşşafaka, Lösev, Givin ve Tema bu derneklerden yalnızca birkaçı…

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER