Bodrum'da köpeklere verilen bakım hizmetinin fiyatı dudak uçuklattı

Lüks konusunda sınır tanımayan Bodrum'da her yeni gün, ilginç bir hizmet anlayışı devreye giriyor. Özel jetlerin, deniz uçaklarının, helikopterin, geceliği 200 bin TL'ye çıkan otellerin büyük rağbet gördüğü hatta yüksek sezonda havyarın bile tükendiği Bodrum'da sıra köp.

Bodrum'da köpeklere verilen bakım hizmetinin fiyatı dudak uçuklattı

Lüks konusunda sınır tanımayan Bodrum'da her yeni gün, ilginç bir hizmet anlayışı devreye giriyor.

Özel jetlerin, deniz uçaklarının, helikopterin, geceliği 200 bin TL'ye çıkan otellerin büyük rağbet gördüğü hatta yüksek sezonda havyarın bile tükendiği Bodrum'da sıra köpeklere geldi.

Takvim Gazetesi'nin haberine göre Bodrum Türkbükü'ndeki lüks bir otele evcil hayvanlarıyla giden zengin turist, SPA ve bakım hizmetlerinden köpeklerinin de faydalanmasını istedi. Artan talebi değerlendiren yetkililer de otelde, köpekler için kuaförlük ve bakım hizmeti başlattı.

İçerisinde köpeklerin tüylerinin düzeltilmesi ve banyo gibi hizmetlerin sunulduğu evcil hayvan SPA paketinin de ücreti 80 Euro olarak yani yaklaşık 1800 TL olarak belirlendi.

BOŞ KABA 100 EURO!

Bu arada Ege bölgesindeki bazı oteller de köpekler için aldıkları konaklama ücretlerine zam yaptı.


Bodrum'da köpeklere verilen bakım hizmetinin fiyatı dudak uçuklattı


10 ile 100 Euro arasında değişen köpeklerin konaklama ücreti, geçtiğimiz yıllarda da gündem olmuştu.Bodrum'da köpeklere verilen bakım hizmetinin fiyatı dudak uçuklattı - Resim : 2


O dönem Burcu Kıratlı ile evli olan Sinan Akçıl, Bodrum'da tatil yaptığı ve geceliği 500 Euro olan otele iki köpeği için ekstra 80 Euro daha ücret ödemişti.

Bodrum'da köpeklere verilen bakım hizmetinin fiyatı dudak uçuklattı - Resim : 3

Bu fiyatın içerisinde ise odaya konulan içi boş mama ve su kabı dahil...

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER