Burak Özçivit'in Kenan Sofuoğlu hayali

Takvim Gazetesi'nin haberine göre eşi Fahriye Evcen'in bir etkinlik nedeniyle Katar'da olduğunu söyleyen ünlü oyuncu Burak Özçivit, oğluyla kendisinin ilgilendiğini söyledi. Geçtiğimiz günlerde Karan için yaptıkları Formula 1 konseptli yaş günü partisi hakkında da konuşan .

Burak Özçivit'in Kenan Sofuoğlu hayali

Takvim Gazetesi'nin haberine göre eşi Fahriye Evcen'in bir etkinlik nedeniyle Katar'da olduğunu söyleyen ünlü oyuncu Burak Özçivit, oğluyla kendisinin ilgilendiğini söyledi.

Geçtiğimiz günlerde Karan için yaptıkları Formula 1 konseptli yaş günü partisi hakkında da konuşan Burak Özçivit, "Oğlum, arabalara çok ilgili. Sanırım bu durum genetik" diyerek kendisinin otomobil tutkusuna gönderme yaptı.

Üç yaşındaki oğlunun da kendisi gibi motosikletteki gururumuz Kenan Sofuoğlu'na hayran olduğunu dile getiren Burak Özçivit, "En kısa zamanda oğlumu Sofuoğlu'yla bir araya getirip pistte onu izlemesini istiyorum" dedi.

Ünlü oyuncu, muhabirlerin ''Fahriye Hanım endişelenmez mi?'' sorusuna ise "Öğrenecek canım. Görerek ve deneyerek öğrenecek" diye yanıt verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER