Burak Özçivit'ten flaş 'Kuruluş Osman' açıklaması! Final mi yapıyor?

Birsen Altuntaş'ın haberine göre Burak Özçivit dün kameralara takıldı. Sinan Engin, Oğulcan Engin ve Mustafa Aksakallı’nın da katıldığı açılışta Özçivit şıklığıyla dikkat çekti. Ünlü giyim markası Altınyıldız’ın yüzü olan Özçivit, kıyafet seçimine eşi Fa.

Burak Özçivit'ten flaş 'Kuruluş Osman' açıklaması! Final mi yapıyor?

Birsen Altuntaş'ın haberine göre Burak Özçivit dün kameralara takıldı.Burak Özçivit'ten flaş 'Kuruluş Osman' açıklaması! Final mi yapıyor?


Sinan Engin, Oğulcan Engin ve Mustafa Aksakallı’nın da katıldığı açılışta Özçivit şıklığıyla dikkat çekti.Burak Özçivit'ten flaş 'Kuruluş Osman' açıklaması! Final mi yapıyor? - Resim : 2


Ünlü giyim markası Altınyıldız’ın yüzü olan Özçivit, kıyafet seçimine eşi Fahriye Evcen’le beraber karar verdiklerini belirtti ve “Fahriye de çok yardım ediyor. Evden çıkarken kombinimi eşimle birlikte hazırlıyoruz. Yakışanı seçiyor bana… Birbirimize pozitif anlamda destek veriyoruz” dedi.

Yakışıklı oyuncu 5 sezonluk anlaşmasının olduğu ‘Kuruluş Osman’ dizisiyle ilgili de beklenen müjdeli haberi verdi.


Burak Özçivit'ten flaş 'Kuruluş Osman' açıklaması! Final mi yapıyor? - Resim : 3


Özçivit, Haziran ayında 4. yılı bitecek olan atv’nin sevilen dizisinin önümüzdeki sezon da devam edeceğini açıkladı.

Öte yandan sık sık yurt dışında düzenlenen açılış ve fuarlara katılan ünlü oyuncu “Yeniden gideceğim. Ülkemizi yurt dışında tanıtmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bence çok önemli… İş programı yoğun. Aile hayatı ve bebek de yeni doğdu ama fırsat buldukça gitmeye çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER