Caner Topçu'nun sözleri eski rol arkadaşını kızdırdı

Bir dönem yayınlanan "Duy Beni" dizisinin partnerleri Caner Topçu, Rabia Soytürk ve Sümeyye Aydoğan sosyal medyada atıştı. Şimdilerde rol aldığı "Dönence" dizisindeki partneri Sümeyye Aydoğan'ı övmek isteyen Caner Topçu, eski partneri Rabia Soytürk'ü kızdırdı. Soytürk, Top.

Caner Topçu'nun sözleri eski rol arkadaşını kızdırdı

Bir dönem yayınlanan "Duy Beni" dizisinin partnerleri Caner Topçu, Rabia Soytürk ve Sümeyye Aydoğan sosyal medyada atıştı.

Şimdilerde rol aldığı "Dönence" dizisindeki partneri Sümeyye Aydoğan'ı övmek isteyen Caner Topçu, eski partneri Rabia Soytürk'ü kızdırdı.


Caner Topçu'nun sözleri eski rol arkadaşını kızdırdı


Soytürk, Topçu'nun "Duy Beni'de şey diyorduk Sümeyye ile, biz bu işten sonra beraber partner olmalıyız" sözlerine sinirlendi.

TAKİPTEN ÇIKTILAR

Güneş Gazetesi'nin haberine göre Soytürk Twitter'dan "Senin bilmediğin ve sende olmayan şeyin adının terbiye olduğunu hatırlatırım" şeklinde paylaşım yaptı. Soytürk daha sonra da Caner Topçu'yu takipten çıkardı.Caner Topçu'nun sözleri eski rol arkadaşını kızdırdı - Resim : 2


Topçu'da Twitter'dan Soytürk'e cevap verdi. Oyuncu, "İş disiplini ve ciddiyeti ile çalış" yazdı ve Soytürk'ü takipten çıktı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER