Ceyhun Fersoy kazadan 10 dakika önceyi anlattı

Başrolllerinde Melis İşiten, Ceyhun Fersoy ve Sergen Deveci'nin yer aldığı ‘Baş Belası’ adlı oyunu önceki akşam Çorum'da sahneleyen ‘Jest Tiyatro’ ekibi Samsun'a gitmek üzere yola çıktı.

Ceyhun Fersoy kazadan 10 dakika önceyi anlattı

Başrolllerinde Melis İşiten, Ceyhun Fersoy ve Sergen Deveci'nin yer aldığı ‘Baş Belası’ adlı oyunu önceki akşam Çorum'da sahneleyen ‘Jest Tiyatro’ ekibi Samsun'a gitmek üzere yola çıktı. Ekibi taşıyan minibüs, Amasya Merzifon'da kamyona arkadan çarptı.

Tiyatronun kurucusu Tolga Güleryüz ile Özgür Karataş ve Burak Topçu yaşamını yitirdi.

Melis İşiten, Ceyhun Fersoy, Sergen Deveci, Özgür Ayaz, Burak Gülçebi, Filiz Özbek ve Uğur Şalvarcıoğlu ise yaralandı.

Kazanın ardından hastanede tedavileri devam eden Ceyhun Fersoy ve Melis İşiten sosyal medya hesaplarından, hayatını kaybeden Tolga Güleryüz ile ilgili paylaşım yaptı.

CEYHUN FERSOY: "CANIM ÇOK ACIYOR"

Sosyal medya hesabında Tolga Güleryüz’ün fotoğrafını paylaşan Ceyhun Fersoy, “Canım çok acıyor ama öyle böyle değil… 2-3 aya toparlarım ama sen olmayacaksın… Çok hayallerimiz, umutlarımız geleceğimiz vardı. Canım arkadaşım, dostum…. Seni anlatmak için seninle yaşamak lazım. Seni asla ama asla unutmayacağım. Bunları yazarken hala inanamıyorum. Çok seviyorum seni. Ama çok….” ifadelerini kullandı.

Başka bir paylaşımında da kazadan 10 dakika öncesini anlatan Fersoy, “Acımın tarifi yok, böyle bir paylaşım yapacağım aklıma gelmezdi. Seni hep güzel hatırlayacağım, kazadan 10 dakika önce bana elini versene dedin. Anlamadım… Hissettin mi? İçim acıyor Tolga… Çok yanıyorum” dedi.

TOLGA GÜLERYÜZ BUGÜN İZMİR’DE DEFNEDİLECEK

Tolga Güleryüz’ün cenazesi bugün ikindi namazında İzmir Evka-5 Osmanlı Cami’sinden kaldırılıp Doğançay Mezarlığı’na defnedilecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER