Charlize Theron'dan hayranlarına tepki: "Herkes gibi yaşlanıyorum"

Sözcü Gazetesi'nin haberine göre 48 yaşındaki oyuncu Charlize Theron, Dior’un en çok satan kokusu J’Adore’un yüzü olarak yirminci yılını kutlarken dikkat çeken açıklamalar yaptı. Geriye dönüp bazı ikonik çekimlerine bakan ünlü oyuncu, son röportajında değişen görün

Charlize Theron'dan hayranlarına tepki:

Sözcü Gazetesi'nin haberine göre 48 yaşındaki oyuncu Charlize Theron, Dior’un en çok satan kokusu J’Adore’un yüzü olarak yirminci yılını kutlarken dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Geriye dönüp bazı ikonik çekimlerine bakan ünlü oyuncu, son röportajında değişen görünümüne dikkat çekti.


Charlize Theron'dan hayranlarına tepki:


Estetik ameliyat yaptırdığına dair iddiaları reddeden Theron "Sadece yaşlanıyorum, bu normal bir süreç" diyerek ekledi: “Yüzüm değişiyor ve yüzümün değişip yaşlandığını seviyorum. Ancak insanlar estetik ameliyat yaptırdığımı düşünüyor. Onlar, ‘Yüzüne ne yaptın?’ diyorlar. Ben de ‘Hayatım, sadece yaşlanıyorum! Bu kötü bir plastik cerrahi sonucu değil. Bu, yaşanması gereken bir süreç’ diyorum.”


Charlize Theron'dan hayranlarına tepki:


Yıldız, 43 yaşında 2018 yapımı "Tully" filmi için yaklaşık 23 kg aldıktan sonra 18 ayda bu kiloyu vermenin zorluğunu yaşadığı için bir daha bir rol için bilinçli olarak kilo almayacağını da ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER