"Dans özgürlüktür, size ne!"

01"Ela" şarkısıyla son dönemin en çok konuşulan isimlerinden olan Reynmen (Yusuf Aktaş),sosyal medya hesabı üzerinden "Düet yapacak kadın sanatçı aranıyor" mesajını paylaşmıştı.02Ünlü şarkıcı Hadise, sosyal medya hesabından Ela şarkısı eşliğindeki dansıyla çok konuş.

01Ebru Polat: Dans özgürlüktür, size ne! - Instagram Magazin haberleri

"Ela" şarkısıyla son dönemin en çok konuşulan isimlerinden olan Reynmen (Yusuf Aktaş),sosyal medya hesabı üzerinden "Düet yapacak kadın sanatçı aranıyor" mesajını paylaşmıştı.

02Ebru Polat: Dans özgürlüktür, size ne! - Instagram Magazin haberleri

Ünlü şarkıcı Hadise, sosyal medya hesabından Ela şarkısı eşliğindeki dansıyla çok konuşulmuştu.

03Ebru Polat: Dans özgürlüktür, size ne! - Instagram Magazin haberleri

Reynmen'in çağırısına Hadise'den sonra Ebru Polat'tan da yanıt gelmişti. Ebru Polat da Reynmen'in şarkısında dans ettiği anları sosyal medya hesabından, "1 tane de benden gelsin. Ne de olsa ben de yarı İzmir, yarı Sivaslıyım. Hadise ve Reynmen" notuyla yayınlamıştı.

04Ebru Polat: Dans özgürlüktür, size ne! - Instagram Magazin haberleri

ELEŞTİRİLERE YANIT VERDİ

Dans figürleriyle eleştiri oklarının hedefi olan Ebru Polat, Twitter hesabından konuyla ilgili açıklama yaptı. "Dans özgürlüktür" ifadelerini kullanan Polat, eleştirilere şu yanıtı verdi:

05Ebru Polat: Dans özgürlüktür, size ne! - Instagram Magazin haberleri

"ŞOV DÜNYASININ İÇİNDEYİM"

Ben kuantum profesörü değilim ha, aklınızda bulunsun. Şarkıcıyım ve şov dünyası içindeyim. Dans videomda mayo ve altımda uzun etek var.

06Ebru Polat: Dans özgürlüktür, size ne! - Instagram Magazin haberleri

"DANS ÖZGÜRLÜKTÜR, SİZE NE!"

Sadece dans ettim, o kadar. Dans özgürlüktür. Bas bas bağırıyorsunuz 'özgürlük' diye. Eleştirenler, önce kendi zihninizi eleştirin ve size ne!

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER