Deniz Akkaya’dan Efe Önbilgin'e çok sert sözler

Efe Önbilgin, “İşsizim, ödeyemiyorum” derken, Akkaya ise onun ABD’de lüks içinde yaşadığını öne sürmüştü. Bu gelişmenin ardından Efe Önbilgin de harekete geçti.

Deniz Akkaya’dan Efe Önbilgin'e çok sert sözler

Efe Önbilgin, “İşsizim, ödeyemiyorum” derken, Akkaya ise onun ABD’de lüks içinde yaşadığını öne sürmüştü.

Bu gelişmenin ardından Efe Önbilgin de harekete geçti. Instagram paylaşımları üzerinden Önbilgin’in Akkaya’ya dava açtığı anlaşıldı.

Deniz Akkaya, ınstagram hesabından yaptığı açıklamada, Efe Önbilgin’e “Instagram babası” diye hitap ederek “Yıllardır ne madden ne manen baba olmayı istememiş bir instagram babasının yine yeniden açmaya çalıştığı dava kağıdını aldık. Olayın en gülünç kısmı INSTAGRAM fotoğraflarını BAHANE etmesi...” ifadelerini kullandı.

"BU SÜREÇLERE MARUZ KALAN ÇOK ANNE VAR"

Deniz Akkaya’nın açıklaması şöyle:

“Her röportajda sorarlar, ‘Pişmanlığın var mı su hayatta’; baba seçimi konusundaki tavrımı, sadece duygular ile hareket etmiş olmamı söyleyebilirim;

Şimdi bu konuyu neden 10 sene geçmis paylaşıyorum: Öncelikle dile kolay Ayşe on yaşında biliyorsunuz ve yıllardır babasını görmüyordu/ki onlarca kez avukatlar ile iletişime geçme gayretimiz oldu. Ancak enteresan ki birkaç ay önce sır gibi saklanan baba, gizli olan sosyal medya hesabını da açarak benim ve kızımın fotoğrafını paylaşarak son derece duygusal bir mesaj paylaştı. Malum instagram babası olmaya karar veren bu şahıs, annemin vefatını kullanarak evimize kadar girdi seneler sonra. Pek tabii ki evdeki hesap çarşıya uymadı ve hızlıca girdiği hayatımızdan benim ve kızımın kararı ile uzaklaştırıldı. Bugün ise yıllardır ne madden ne manen baba olmayı istememiş bir instagram babasının yine yeniden açmaya çalıştığı dava kağıdını aldık. Olayın en gülünç kısmı INSTAGRAM fotoğraflarını BAHANE etmesi...

Azizim anne ve baba olmak bir sanattır; bu instagram babası senelerdir her okul gösterisinde boş kalan sandalyeleri, her doğumgününde yerine getirilmeyen kutlamaları, her karne kutlamasında gidilen seyahatlerde boş kalan koltukları es geçip kendine yıllar sonra bu bahaneyi mi buluyor?

O zaman gizli hesaplardan kovaladığı için al sana bir fotoğraf daha instagram babası

Sayfam açık, senin gibi sayfamı kapatıp kaçmıyorum. Bu yazıyı neden yazdım sebebime gelince: maalesef hukuk nezdinde GERÇEK bir gerekçesi olmayanlar konuyu magazinleştirip bir yol bulmaya çalışırlar, biz bu süreci zamanında yaşadık ve tüm davaları o süreçte kazandık. Belli ki yine sil baştan başlamak derdinde; ancak altını çizmek isterim ne ben yeni doğum yapmis Deniz'im hormonlar tavan yapmış haldeyim ne de hak hukuk kanundan bi haberim.

Bu süreçlere maruz kalan çok anne var biliyorum; size destek olması adına bu paylaşımı yapıyorum bir yandan; kanunların çizgileri çok net! Lütfen bu tip duygusal şiddet uygulamaya çalışan kişileri ciddiye almayin. Unutmayın güçlü anneler güçlü çocuklar.. Hayata aynen devam, mutlulukla ve keyifle…”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER