Duygu Nebioğlu'nun Akpınar'a öfkesi dinmiyor: "Evladını çok güzel yetiştirdiler"

Metin Akpınar'ın evlilik dışı ilişkisinden ikiz kızları olduğunun ortaya çıkması büyük yankı uyandırmıştı. 35 yıl sonra Türkiye'nin öğrendiği gerçek sonrası ikizlerden Duygu Nebioğlu, 'Umarım hayattadır' dediği bakıcıya ulaşmıştı. İkiz kardeşi Sevgi Nebioğlu il.

Duygu Nebioğlu'nun Akpınar'a öfkesi dinmiyor:

Metin Akpınar'ın evlilik dışı ilişkisinden ikiz kızları olduğunun ortaya çıkması büyük yankı uyandırmıştı.

35 yıl sonra Türkiye'nin öğrendiği gerçek sonrası ikizlerden Duygu Nebioğlu, 'Umarım hayattadır' dediği bakıcıya ulaşmıştı.

İkiz kardeşi Sevgi Nebioğlu ile birlikte bakıcıları Adile Şener'i ziyarete giden Duygu Nebioğlu, yıllar sonra gerçekleşen buluşmanın görüntülerini sosyal medya sayfasında yayınladı.

Bazı kullanıcılar tarafından eleştirilen Nebioğlu, açıklama yaptı.

Duygu Nebioğlu şunları söyledi: "Peh! Kameramanları peşimde gezdiriyormuşum! Nebioğlu ailesi ve Şener ailesini neden çekmediniz o zaman? Neden konuşturamadınız onları? Ben ortaya çıktıysam, biz ortaya çıktıysak tüm kötülüklere karşı isyan etmiş olduğumuz içindir! 15 yıldır kendisini ikna etme çabalarım da tabii ki sus payını vermek isteyecekti!Duygu Nebioğlu'nun Akpınar'a öfkesi dinmiyor:Başka ailelerin elinden tutarken, benim psikolojimi bozarlarken, kendine gebe bıraktığı konuları nereden bileceksiniz? Başkaları dede, baba derken Metin babamın üzerinden prim yaparlarken, iş olanakları sağlanırken, izlediklerimden sonra ben uyum sağlayamadığım mesleğimi, ödenmeyen sigortalarımı düşünüyordum!

 

Duygu Nebioğlu'nun Akpınar'a öfkesi dinmiyor:


Benim 30 senedir annem de var, babam da var. Kimsemiz yoktu! Şimdi kaç tane manevi annem, kaç tane babam oldu, aağabeyim oldu! Biz Metin Akpınar ailesine özgürce ne baba diyebildik; ne dede diyebildik.
Duygu Nebioğlu'nun Akpınar'a öfkesi dinmiyor:


Ayrıca 35 seneyi bildiğini de şahitler tarafından kanıtlayacağız! Senelerce bizim evimize giren doktorları, eczacıları, olduğumuz ameliyatları, gördüğümüz psikolog tedavilerini hepsini kanıtlayacak yaşam var elimizde.


Kocaman bir yaşam.

Bizim acılarımızı yok etmeye çalışan Nebioğlu ailemi de üzüp durmayın ilâhi adaletin sertliğini üzerinize çekmeyin! Evrensel sevgi nedir, koşulsuz sevgi nedir, nasıl gösterilir bizler bunun peşindeyiz.Duygu Nebioğlu'nun Akpınar'a öfkesi dinmiyor:


Bu günlerin geleceklerini bizde görebiliyorduk. Kimse zarar görmesin diye edindiğim uğraşla yıllarca kendi alanıma verdiğim zararı kendime üretip, kendime uygulattım. Çocuk esirgemeden kurtulduk neyin içine düştük çok iyi anlıyorum. Genetik kodlama %99.9...


Metin babamı görebilmek için gözlere ihtiyacım yok. Onun planlarını hissetmek için yanımda olmasına gerek yok. Ben onu senelerce uzaktan okudum, izledim.Duygu Nebioğlu'nun Akpınar'a öfkesi dinmiyor:


Beni kabul etmiş olan Özdener babam her gün arıyor, ihtiyaçlarımı karşılıyor, onun evinde yaşıyorum, onun aldığı şeyleri yiyorum, geziyorum, Metin babamın 9 aydır yükselttiği rakamın sadece hayvanlara etkisi vardır. Şafak ulaşması gereken bağlantılara ulaşacaktır. Ben yapılan hataları düzeltsin, Allah katında affedilmesi için uğraştım. İyi ki yapmışsın Metin Akpınar, evladını çok güzel yetiştirdiler."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER