Ekin Su Cülcüoğlu'ndan müjdeli haber geldi! Sosyal medyada duyurdular

Sözcü Gazetesi'nin haberine göre “Aşk Adası” programının yıldızları Ekin Su Cülcüoğlu ve Davide Sanclimenti, çıktıkları romantik bir tatil sırasında çektikleri samimi bir selfie ile barıştıklarını doğruladılar. Geçen yaz ITV2’de yayınlanan flört programını birl.

Ekin Su Cülcüoğlu'ndan müjdeli haber geldi! Sosyal medyada duyurdular

Sözcü Gazetesi'nin haberine göre “Aşk Adası” programının yıldızları Ekin Su Cülcüoğlu ve Davide Sanclimenti, çıktıkları romantik bir tatil sırasında çektikleri samimi bir selfie ile barıştıklarını doğruladılar.


Ekin Su Cülcüoğlu'ndan müjdeli haber geldi! Sosyal medyada duyurdular


Geçen yaz ITV2’de yayınlanan flört programını birlikte kazanarak şöhrete kavuşan genç çift, 11 aylık bir ilişkinin ardından haziran ayında ayrıldıklarını duyurmuştu.

29 yaşındaki Ekin Su ve 28 yaşındaki Davide, temmuz ayında ITV Yaz Partisi’nden birlikte ayrılırken fotoğraflandıktan sonra tekrar sevgili oldukları yönünde spekülasyonlara yol açmıştı.



Ekin Su Cülcüoğlu'ndan müjdeli haber geldi! Sosyal medyada duyurdular - Resim : 2


Bu hafta Ekin Su’nun memleketi Türkiye’ye romantik bir kaçamak yapan çift, barıştıklarını teyit ederek doğum gününü birlikte kutladı.



Ekin Su Cülcüoğlu'ndan müjdeli haber geldi! Sosyal medyada duyurdular - Resim : 3


Instagram’da bir paylaşımda bulunan Davide, sahilde kolunu Ekin Su’ya doladı ve “Tanıdığımı düşündüğüm birini buldum.” diyerek şaka yaptı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER