Elif Dürüst Kaza Geçirdi: Türkiye’ye gelmesine izin verilmiyor!

Cemiyet hayatının ünlü ismi Elif Dürüst, tatil yapmak için gittiği Kosta Rika'da kasksız bindiği ATV aracı ile kaza geçirdi.

Elif Dürüst Kaza Geçirdi: Türkiye’ye gelmesine izin verilmiyor!

Cemiyet hayatının ünlü ismi Elif Dürüst, tatil yapmak için gittiği Kosta Rika’da kasksız bindiği ATV aracı ile kaza geçirdi. Hastaneye kaldırılan Elif Dürüst’ün tedavisi halen sürüyor.

İş insanı Ekrem Dürüst’ün kızı olan 54 yaşındaki Cemiyet hayatının ünlü ismi olan  Elif Dürüst, yılbaşı tatilini yapmak için gittiği Orta Amerika ülkesi Kosta Rika’da bindiği ATV aracı ile kaza geçirdi. Hastaneye kaldırılan ve hayati tehlikesi olmayan Elif Dürüst’ün tedavisi  halen sürüyor.

Yılbaşı tatili için gittiği Kosta Rika’da ATV aracına binerken kask takmayan  Elif Dürüst, ATV’nin devrilmesi sonucunda ciddi bir şekilde yaralanıp, apar topar hastaneye kaldırıldı.

Tatilde kızı Yasemin Germiyanlıgil ile beraber  olduğu öğrenilen ünlü ismin hastanedeki kontrolünden sonra kaval kemiğinin kırıldığı, beyindeki kılcal damarlarda kanama olduğu ve  kafatasında kırıklar olduğu tespit edildi.

Elif Dürüst Türkiye’ye Gelemiyor

Hastanede müşahede altında tutulan Elif Dürüst’in hayati tehlikesi şu anda bulunmuyor. Fakat sosyetenin ünlü ismi Dürüst’ün , ‘uzun uçuş riski’ sebebi ile  Türkiye’ye gelmesine şu anda izin verilmiyor.

Ünlü isim, tatilinin ilk günlerinde tatilde eğlendiği anları sosyal medya hesabında paylaşmıştı. Talihsiz kazayı duyan eski eşi Mehmet Germiyanlıgil’in, acele ile Dürüst’ün yanına gittiği belirtildi.


Kaynak: Magazin Haberleri
Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2024, 13:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER