Ezgi Mola flaş gelişmeyi böyle duyurdu

"Masumlar Apartmanı" dizisindeki 'Safiye' karakteri ile kariyerinde büyük bir sıçrama yaşayan ve Mustafa Aksakallı ile mutu bir birlikteliği olan Ezgi Mola radikal bir karar aldı. Beslenme şeklini tamamen değiştirdiğini duyuran Ezgi Mola, vegan beslendiğini açıklarken kısa sürede h.

Ezgi Mola flaş gelişmeyi böyle duyurdu

"Masumlar Apartmanı" dizisindeki 'Safiye' karakteri ile kariyerinde büyük bir sıçrama yaşayan ve Mustafa Aksakallı ile mutu bir birlikteliği olan Ezgi Mola radikal bir karar aldı.

Beslenme şeklini tamamen değiştirdiğini duyuran Ezgi Mola, vegan beslendiğini açıklarken kısa sürede hayatındaki değişikliklerden de bahsetti.

Mola, "Ne güzel uyandım be! Bir sağlık merkezine gittim tam bir hafta önce. Tüm iç organlarım tarandı, bir nevi check-up yapıldı. O günden itibaren haftada iki kez merkeze gidip glutatyon, ozon alıyorum. Lenf masajı yaptırıyorum... Daha bir sürü şey var ama benim için çok zor sandığım ama hiç öyle olmayan bir şey daha yapıyorum. Vegan besleniyorum. Bugün 6'ncı günüm, 7'de uyandım. Bu bir mucizedir. 3-4 gündür 7-8 gibi uyanıyorum." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER