Ezgi Mola'nın annesi üzüntüden baygınlık geçirdi

Milliyet Gazetesi'nden Mesut Yılmaz'ın haberine göre ödül hakkında konuşan Ezgi Mola, "Alkışlanan insanlar olmak, işimiz ile anılmak çok güzel" dedi.

Ezgi Mola'nın annesi üzüntüden baygınlık geçirdi

Milliyet Gazetesi'nden Mesut Yılmaz'ın haberine göre ödül hakkında konuşan Ezgi Mola, "Alkışlanan insanlar olmak, işimiz ile anılmak çok güzel" dedi. Giyim tarzıyla dikkat çeken Dizdar, "Arkadaşlar ben ilk kez törene katılıyorum, o yüzden çok heyecanlıyım. Keyifli ve yoğun çalışıyoruz" dedi.

"ÇOK ACIMASIZVE TERBİYESİZCE" 

Sette çalıştığı sırada asansöre bindiği ve sıkışarak ayağının koptuğu haberleri çıkan Ezgi Mola, "Çok acımasız ve terbiyesizce olduğunu düşünüyorum, annem hüngür hüngür ağlayarak aradı. Ben de sette olduğum için  telefonu açamadım, birisi arayıp söylemiş ve annem bayılıp yere düşmüş" dedi.

Sevgilisi Mustafa Aksakallı'nın da çok korktuğunu belirten oyuncu, "Mustafa da çok korktu, çalıştığım için kimse bana ulaşamamış, ilgi çekmek için şuursuzca haber yapmak çok kötü" dedi.

Estetik yaptırdığı iddialarına da yanıt veren Ezgi Mola, "Arkadaşlar geçen aramızda konuştuk, ben oyuncu olmasaydım çok estetik yaptırırdım, ancak hiç yaptırmadım ve yapanlara da çok saygı duyuyorum. Tabii birisi uyurken bana estetik yapmışsa bilmiyorum" diyerek kahkaha attı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER