Hadise koruma ordusuyla geziyor

Instagram hesabındaki cesur dansları ve fotoğraflarıyla isminden söz ettiren Hadise, hayranlarıyla arasına koruma kalkanı koydu. Geçtiğimiz yıllarda İstinye'deki evine girmeye çalışan sapık yüzünden büyük korku atlatan şarkıcı Hadise, iki yıldır her yere koruma ordusu.

Hadise koruma ordusuyla geziyor

Instagram hesabındaki cesur dansları ve fotoğraflarıyla isminden söz ettiren Hadise, hayranlarıyla arasına koruma kalkanı koydu.

Geçtiğimiz yıllarda İstinye'deki evine girmeye çalışan sapık yüzünden büyük korku atlatan şarkıcı Hadise, iki yıldır her yere koruma ordusuyla gidiyor.

Popçunun konserleri de dahil gittiği her yerde etten duvar ören korumaları, sanatçıya ulaşmaya çalışan hayranların hevesini de kursağında bırakıyor. Hatta popçunun yakın korumaları iddiaya göre geçtiğimiz günlerde Hadise ile fotoğraf çektirirken güzel popçuya sarılmak isteyen bir hayranının ısrarı üzerine sert çıktı. 

Takvim Gazetesi'nden Aydın Hamza'nın haberine göre korumalarına "Hayranlarımla fotoğraf çektireceğim zaman bana kesinlikle dokunamazlar. Bu durumlarda onlara engel olun" talimatı verdiği söylenen şarkıcı Hadise, havalimanlarında da VIP geçiş kartı sayesinde sessiz sedasız giriş çıkış yapıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER