Halka hamburger dağıtan Prens William şaşırttı

Sözcü Gazetesi'nin haberine göre 41 yaşındaki İngiltere Prensi William, popüler YouTube kanalı Sorted Food için Londra’da tezgahın başına geçti. Halka çevre dostu sebzeli burger dağıtan Prens’i görenler gözlerine inanamadı.Kanalın düzenlediği yiyecek yarışmasını kaza.

Halka hamburger dağıtan Prens William şaşırttı

Sözcü Gazetesi'nin haberine göre 41 yaşındaki İngiltere Prensi William, popüler YouTube kanalı Sorted Food için Londra’da tezgahın başına geçti.

Halka çevre dostu sebzeli burger dağıtan Prens’i görenler gözlerine inanamadı.

Kanalın düzenlediği yiyecek yarışmasını kazananların burgerlerinin servis edildiği program, YouTube’da da yayınlandı. Şeflerle beraber burgerleri halkın beğenisine sunan Prens William, yiyeceklerin tadına bakan konukların yorumlarını da ilgiyle dinledi.

Prens, burgerleri tezgaha dizdikten sonra “Herkese günaydın. Burgerler iyi pişmiş, yemeye hazır” dedi. Willliam, konuklara dönüştürülebilir kutularda sunulan çevre dostu burgerlerle ilgili bilgi de verdi.

Halka hamburger dağıtan Prens William şaşırttıBir kişi prense “Şu anda rüya mı görüyorum?”  diye seslenirken bir diğeri de “Ağzım açık kaldı, söyleyecek bir şey bulamıyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER