Hande Doğandemir "ikinci kadın" mıydı?

Birbirlerine çok yakıştırılan Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel'in ani ayrılıkları herkesi şaşırtmıştı. Ayrılmalarının ardından net bir açıklama yapmayan eski sevgililerden Aytaç Şaşmaz; önceki gün Hande Doğandemir ile görüntülenince dedikodu kazanı kaynadı.   Hande Do.

Hande Doğandemir

Birbirlerine çok yakıştırılan Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel'in ani ayrılıkları herkesi şaşırtmıştı.

Ayrılmalarının ardından net bir açıklama yapmayan eski sevgililerden Aytaç Şaşmaz; önceki gün Hande Doğandemir ile görüntülenince dedikodu kazanı kaynadı.

Hande Doğandemir

 

Hande Doğandemir ve Aytaç Şaşmaz'ın aşk yaşayıp yaşamadıkları; Cemre Baysel ayrılığında etken olup olmadığı konuşulurken Hande Doğandemir ilk kez konuştu...

 

Hande Doğandemir


Aytaç Şaşmaz ile birlikte bir tiyatro oyunu hazırladıklarını ifade eden Hande Doğandemir, "İlk provamızı da yaptık. Zaten oradan çıktım ve buraya geldim" ifadelerini kullandı.Hande Doğandemir

 

Geçtiğimiz haftalarda ise ikinci kez alkollü direksiyon başına geçtiği için ehliyetine iki sene el konulan ünlü oyuncu, muhabirlerin konuyla alakalı sorularına ise yanıt vermek istemedi.

"Teşekkür ederim" demekle yetinen Doğandemir, hızla görüntülendiği resim sergisinden ayrıldı.

AYTAÇ ŞAŞMAZ DA KONUŞTU

Habertürk'ten Volkan Özdemir'in haberine göre Aytaç Şaşmaz ise Yeniköy’de görüntülendi.


Hande Doğandemir


Oyuncu, Doğandemir ile hakkında çıkan 'aşk' iddialarına, "O gün de söylemiştim. Hande ile yeni bir tiyatro oyununda oynayacağız. Provalar sonrası da yemek yiyiyoruz. Öyle bir aşk durumu yok yani. Güzel bir oyun hazırlığındayız ve şubat ayında da ilk kez sahneye çıkacağız" şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER