Kenan İmirzalıoğlu'ndan Sinem Kobal sorusuna kafa karıştıran yanıt

Takvim Gazetesi'nden Aydın Hamza'nın haberine göre yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, önceki gün Etiler'de kuaförden çıkarken görüntülendi.   Bir hayli keyifli olduğu gözlenen yılların ünlü ismi, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Geçtiğimiz günlerde, eşi Sine.

Kenan İmirzalıoğlu'ndan Sinem Kobal sorusuna kafa karıştıran yanıt

Takvim Gazetesi'nden Aydın Hamza'nın haberine göre yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, önceki gün Etiler'de kuaförden çıkarken görüntülendi.

Kenan İmirzalıoğlu'ndan Sinem Kobal sorusuna kafa karıştıran yanıt

 

Bir hayli keyifli olduğu gözlenen yılların ünlü ismi, gazetecilerin sorularını yanıtladı.


Kenan İmirzalıoğlu'ndan Sinem Kobal sorusuna kafa karıştıran yanıt - Resim : 2


Geçtiğimiz günlerde, eşi Sinem Kobal'ın "Ben ilk görüşte ona vuruldum" sözünün hatırlatılması üzerine, İmirzalıoğlu, "Ben o çarpılma dördüncü görüşmede oldu. Eğer 20 yaşında olsaydım, ilk görüşte aşk olurdu. Sinem'i tanıdığımda 41 yaşında olduğum için, çarpılma dördüncü görüşmede oldu. Gerçekten bu şekilde oldu. Ben ondan sonra, 'Tamam ben hayatımı yaşayacağım kadını buldum' dedim. Sinem hiç oralarda değildi. Rabbim aklıma onu koydu ve onunla evlendik. Sinem, tek çocuk olsa da tamam diyordu. Ama ben hep iki çocuğum olsun isterdim, Rabbim bana nasip etti. Çok mutluyum" dedi.Kenan İmirzalıoğlu'ndan Sinem Kobal sorusuna kafa karıştıran yanıt - Resim : 3

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER