Kendi Düşen Ağlamaz dizisi sürpriz kadroyu buluşturdu

“Kendi Düşen Ağlamaz” dizisinin çekimlerinin önümüzdeki hafta başlaması planlanıyor.

Kendi Düşen Ağlamaz dizisi sürpriz kadroyu buluşturdu

“Kendi Düşen Ağlamaz” dizisinin çekimlerinin önümüzdeki hafta başlaması planlanıyor. Okuma provası yapılan dizinin oyuncuları bir değişiklik olmazsa salı günü afiş çekiminde bir araya gelecek.

TRT1‘in haziran ayında ekrana getirmeyi planladığı dizide Hakan Yılmaz, Selen Soyder, Eylül Tumbar, Enes Koçak , Berat Yenilmez, Sema Çeyrekbaşı, Yiğit Kalkavan, Sait Genay, Beste Yaralı, Çağla Boz ve Yiğit Kaan Yazıcı gibi ünlü isimler yer alıyor.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre İnci Balabanoğlu‘nun yöneteceği dizide “Alp Demirkan” rolünü Dinç Daymen canlandıracaktı. Ancak Daymen’in rol aldığı “Maviye Sürgün” dizisinin de bu yaz Show TV‘de yayınlanacak olması yüzünden oyuncu değişikliğine gidildi. Dizide Alize’ye (Eylül Tumbar) aşık olan sınıf arkadaşı ve Alize’nin staj yaptığı otelin sahibi Mithat’ın da oğlu olan Alp’e Serhan Onat hayat verecek.


Kendi Düşen Ağlamaz dizisi sürpriz kadroyu buluşturdu


Nazlı Heptürk‘ün yapımcılığını üstlendiği, genel yönetmenliğini Emre Kabakuşak’ın yapacağı diziyi Gülbike Sonay Üte ve Tuna Kıygı birlikte kaleme alıyor.

Dizide Evrim Doğan son anda sözleşme şartlarında anlaşamayınca Esma rolü Yonca Şahinbaş‘ın oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER