Mehmet Dinçerler'in şaşırtan görüntüsü!

Mehmet Dinçerler'in şaşırtan görüntüsü!

Mehmet Dinçerler'in şaşırtan görüntüsü!
Sözcü'de yer alan habere göre genç oyuncu Hande Erçel, şu günlerde yeni sevgilisi iş adamı Mehmet Dinçerler'le yaşadığı ilişkiyle gündemde. Sosyal medyada 6,6 milyon kişinin takip ettiği, şöhreti her geçen gün artan genç yıldız, yeni ilişkisiyle tartışmaların da odağında yer alıyor. Çünkü Hande Erçel'in yeni sevgilisi Mehmet Dinçerler yakın zamana kadar güzel oyuncunun eski sevgilisi Ekin Mert Daymaz'ın da yakın dostuydu.

Yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Ekin Mert Daymaz ile Mehmet Dinçerler birbirlerine argoda kardeş anlamında kullanılan kardo lakabıyla hitap ediyordu. Üstelik Hande Erçel, Ekin Mert Daymaz'la beraberken Mehmet Dinçerler de zaman zaman onlara eğlencelerde eşlik ediyordu.

YILLAR ÖNCEYE AİT FOTOĞRAFI ORTAYA ÇIKTI

Hande Erçel, eski sevgilisinin yakın dostuyla sevgili olduğu için son günlerde eleştiri oklarına hedef oluyor. Öte yandan güzel oyuncunun yeni aşkı Mehmet Dinçerler'in ilginç bir görüntüsü de şu günlerde sosyal medyada dolaşıyor. Bir kahve zincirinin patronu olan ve geçen yıllarda Asena Atalay, Ece Seçkin ve Deniz Akkaya gibi ünlü kadınlarla yaşadığı ilişkilerle anılan Mehmet Dinçerler fit fiziğiyle dikkat çekiyor. Dinçerler, formunu korumak için düzenli spor yapıyor. Ancak 29 yaşındaki genç iş adamının ergenlik yıllarında kilo problemi olduğu ortaya çıktı. Dinçerler'in o günlerine ait bir fotoğrafı Hande Erçel'le ilişkisinin gündeme gelmesiyle beraber sandıktan çıkarıldı.


Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2017, 15:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER