CHILL & THRILL PARTY

27 Ekim Cuma akşamı 20:00’da Sofa Hotel Nişantaşı’nda gerçekleşecek olan geleneksel Kostümlü Cadılar Bayramı eğlencesi CHILL & THRIL

CHILL & THRILL PARTY
27 Ekim Cuma akşamı 20:00’da Sofa Hotel Nişantaşı’nda gerçekleşecek olan geleneksel Kostümlü Cadılar Bayramı eğlencesi CHILL & THRILL PARTY eğlence severleri buluşturuyor. Bir festival tadında olacak olan parti İtalyan DJ Valerio Proto’nun hazırladığı enerjik parçalar eşliğinde tüm gece devam edecek.

Saatler gece yarısını gösterirken partinin en iyi kostümleri seçilerek “En İyi Kostüm Ödülü” ile ödüllendirilecek.

Organizasyonu Parti Gurusu Senem Selimi tarafından gerçekleştirilecek partinin Medya Sponsorları arasında; Maxi Haber (www.maxihaber.net), Dream TV & Radyo D, Evos Angels Magazin, Yabangee (www.yabangee.com) ve İstanbul Expats & Internationals Group bulunuyor.

Etkinliğin fotoğraf ve Video Çekimi Özkan Aydoğanoğlu tarafından yapılacak.

Halloween Makyajı ise Hollywood’dan Türkiye’ye gelen Dinair Airbrush Makyaj Sanatçısı Ezgi Nicole tarafından uygulanacak.

Halloween Saç Tasarım & Yapımı da Garage Hair Repair Stüdyo tarafından ücretsiz olarak yapılacak.

Etkinliğin hediye sponsorlarından; Mac grubu gecenin en iyi kostüm yarışmasını kazananına ödül verecek. Songül Estetik Salonu Eren Yılmaz Altın Maske ile cilt bakımı hediye edecek. Garage Hair Repair Studio Nişantaşı da saç bakım kürü hediyesi veriyor.

Çeşme Bazlama Kahvaltı hem Catering Sponsoru hem de kostüm yarışmasını kazanana 2 kişilik kahvaltı hediye ediyor.

Partiye ücretsiz katılmak için : https://www.facebook.com/events/359595244495153

Adres: The Sofa Hotel Nişantaşı

Rumeli Street Nişantaşı İstanbul( Opposite of City’s Shopping Mall)
Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2017, 16:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER