Nasıl Yani grubundan şarkı sürprizi

“Her koşulda müziğimizi yapmaya devam edeceğiz” Dinleyicilerine "O Yer" isimli şarkıyla sürpriz yapan grup "Bu motto ile başladığımız geçtiğimiz 2 senelik süreçte sahip olduğumuz karakterler ve yapmaktan büyük keyif aldığımız müziğimiz bir araya geldiğinde artık vazge

Nasıl Yani grubundan şarkı sürprizi

“Her koşulda müziğimizi yapmaya devam edeceğiz”

Dinleyicilerine "O Yer" isimli şarkıyla sürpriz yapan grup "Bu motto ile başladığımız geçtiğimiz 2 senelik süreçte sahip olduğumuz karakterler ve yapmaktan büyük keyif aldığımız müziğimiz bir araya geldiğinde artık vazgeçemeyeceğimiz bir arkadaşlık, iş ve keyif alanı oluştuğunu fark ettik.

Nasıl Yani’nin müzikal yolculuğu, Berkay İlhan ve Mehmet Dilşad Peker’in besteler üzerinde çalışması ile 2019 yılı sonlarında başladı. Bu döneme kadar şarkılarımız ile yirmili yaşlarımızın bize getirdiği entelektüel olgunluğu, naçizane, kendi edebiyatımızla yansıtmaya çalıştık. Gelecekte ne tarz bir müzik yaparız bilemiyoruz ama Nasıl Yani ile her zaman olmayı en çok istediğimiz yerde olacağız.

Bu kısa sürede yaptığımız işlere geri dönüp baktığımızda, her yaş grubunda, düşünen, hisseden ve yorumlayan; motivasyonumuzdan ve yapacaklarımızdan etkilenen insanların olduğunu fark ettik. Bu öğreti ile çalacaklarımızı ve söyleyeceklerimizi dinleyecek binlerce insanın motivasyonunu hissetmeyi, yaşamayı bir vizyon haline getirdik.

Biz 2 yakın arkadaş olarak düşünmeye, yazmaya, çalmaya ve elimizdekileri olabilecek en iyisi ile değerlendirmeye devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Nasıl Yani grubundan şarkı sürprizi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER